بارتون نسیم: راه اندازی است که ادعا می کند که راه حل تمام نقاط درد در کشاورزی

تاسیس در سال 2015 بارتون نسیم عمل به طور کامل خودکار مزارع هیدروپونیک به رشد تمیز و عاری از آفت کش سبزیجات.

توسط Deepsekhar Choudhury

هند در بخش کشاورزی چهره مشکلات متعدد: سطح آب های زیرزمینی در حال تهی به سرعت در شبکه منطقه کاشته همچنان راکد استفاده از آفت کش پررونق است و مزرعه-به-مواد غذایی زمان تاخیر رو به افزايش است. یک راه حل برای هر یک از این مشکلات می تواند یک کارآفرینی سرمایه گذاری. اما IIM Ahmedabad التحصیل Shivendra سینگ است برای متقاعد کردن جهان است که هیدروپونیک — یک agri-سیستم که نیازی خاک بازیافت آب و نصب شده می تواند حتی بر روی پشت بام ها—می تواند یک راه حل برای تمام نقاط درد.

اخبار مرتبط

تاسیس در سال 2015 بارتون نسیم عمل به طور کامل خودکار مزارع هیدروپونیک به رشد تمیز و عاری از آفت کش سبزیجات. راه اندازی نیز مجموعه از جمله مزارع برای دیگر سرمایه گذاران و handholds آنها در ابتدا با دانش و آموزش است. این کمک می کند تا شرکای خود را هیدروپونیک تولید و به بازار از طریق آن کراوات یو پی اس با شرکت های مانند BigBasket و رادیسون. راه اندازی کرده است onboarded یک تیم ستاره ای است که شامل یک سابق Flipkart اجرایی و کشت و فناوری با 25 سال تجربه در هیدروپونیک.

قبل از پوسته پوسته شدن تا بارتون نسیم فرار یک خلبان در راجستان با توت فرنگی در ماه های تابستان. “ایده این است که برای کاهش مدت آن طول می کشد برای تولید برای رسیدن به ورق پس از برداشت” می گوید:” سینگ. “ما کنترل درجه حرارت را با خاک در آورده چند لایه عمودی کشاورزی. که راه ما می تواند رشد 10 بار بیشتر در فضا با توجه به کشاورزی سنتی.”

بارتون نقطه قیمت است که معمولا نیمی از آنچه را متهم برای وارد تولید کند. به عنوان مثال آن را به فروش می رساند کاهو در 80 تومان به ازای هر کیلوگرم در ماه های ژوئیه و اوت زمانی که وارد نوع هزینه 200 تومان. دهلی نو-شورای ملی مقاومت به دریافت گشنیز از بنگالور در طول فصل بارانی و قیمت ماوس بالاتر از 200 تومان در هر کیلوگرم در Azadpur مندی – تقریبا دو برابر 110 تومان در هر کیلوگرم قیمت این شرکت است. در حال حاضر آن رشد می کند از 1600 تن تولید سالانه که شامل 32 گونه های زراعی.

راه اندازی ساخته شده است 17 مزارع در سراسر نه متحده در هند و برخی از مکان در دبی و قطر. در حال حاضر این 11 هکتار از زراعتی فضا و با هدف قرار دادن 50 هکتار برای سال مالی 2021. اندازه معمولی مزرعه دامنه از یک هشتم از یک هکتار و دو هکتار است. سینگ می گوید که حتی اگر آن را به یک پیمانکار EPC به راه اندازی DNA است که از یک فن آوری شرکت و یک شرکت ساخت و ساز. بارتون نسیم توسعه تکنولوژی است که باعث می شود آن را ممکن است برای کنترل همه شرایط در یک مزرعه از طریق یک برنامه از یک سایت از راه دور.

اما capex یک چالش است. آن طول می کشد حدود 2,500 تومان در هر متر مربع به راه اندازی یک هکتار یا نیم هکتار مزرعه. دولت شده است به دنبال در یک سیاست به یارانه کشاورزان در hydrophonics فضا. این ماهاراشترا دولت آغاز طرح به شروطي 50% هزینه های سرمایه ای هیدروپونیک کشاورزی از حیوانات علوفه.
بارتون نسیم فعلی مزرعه به چنگال زمان 2 ساعت و آن را در حال توسعه یک طرح برای کاهش آن را به 30 دقیقه. آن را شامل ترویج هیدروپونیک در یک باغ آشپزخانه که در آن تب و تاب بودن چراغ استفاده می شود می تواند به عنوان یک جایگزین از نور خورشید است. راه اندازی است bootstrapped به عنوان در حال حاضر است اما به آن سری گرد از بودجه به زودی برای 30 دقیقه پروژه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>