بریتانیا جانسون به مجموعه ای از پنج ردیف coronavirus سیستم هشدار دهنده

جانسون است که به دلیل استفاده از یک آدرس تلویزیونی در 1800 GMT اعلام مراحل بعدی در بریتانیا در نبرد علیه این بیماری همه گیر پس از یک مستند است اما تعطیل اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای نزدیک به هفت هفته.

رسانه ها گزارش دادند Johnson خواهد جزئیات پنج لایه سیستم هشدار دهنده برای انگلستان اعم از “سبز” در سطح یک به “قرمز” در پنج سطح به پرچم COVID-19 خطر در مناطق مختلف و به اجازه دولت برای افزایش محدودیت های که در آن لازم است.

بریتانیا و دیگر کشورهای تشکیل دهنده – ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی – برخی از قدرت خود را بیش از خود مستند اقدامات اما انتظار می رود به ماندن گسترده در خط با آنچه که دولت اعلام کرد برای انگلستان است.

-رنگ کد سیستم برای تشخیص مناطق با بیشتر یا کمتر در معرض خطر استفاده شده است در کشورهای دیگر که ظهور آنها از مستندات از جمله فرانسه و هند است.

بریتانیا گزارش کرده است 31,587 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس دوم بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده است. وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در روز شنبه وجود خواهد داشت نه هر گونه تغییرات به مستند.

جانسون می رود که مردم می گویند در حال حاضر خواهد شد مجاز به ترک خانه های خود به ورزش بیش از یک بار در روز و باغ مراکز فروش گیاهان دانه ها و تجهیزات باغ – می توانید بازگشایی شده است.

“این خطرناک بیت” جانسون گفت: خورشید روز یکشنبه روزنامه. “ما در گذشته اوج اما در حال حاضر ما باید به کار سخت تر برای به دست آوردن هر مرحله حق است.”

“كوهنوردان همیشه می گویند که از پایین آمدن از قله خطرناک ترین بیت. هنگامی که شما مسئول به بیش از اعتماد به نفس و اشتباه است.”

رسانه ها گزارش دادند که دولت آن را تغییر دهید “در خانه ماندن” شعار “باقی بماند هشدار” به عنوان کسانی که از خانه کار می کند آغاز خواهد شد به تشویق به بازگشت به دفاتر و کارخانه ها به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله قوانین را می توان دنبال کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>