Coronavirus: 28 متحده UTs ممنوعیت دود توتون و تنباکو محصولات تف

"22 states and six UTs have banned the use of smokeless tobacco products and spitting in public places during the COVID-19 epidemic," an official source said. (File image)“22 متحده و شش UTs باید ممنوع استفاده از دود دخانیات و تف در اماکن عمومی در طول COVID-19 اپیدمی” یک منبع رسمی گفت. (فایل تصویر)

بیش از 25 متحده و اتحادیه مناطق از جمله Maharashtra, Gujarat, Uttar Pradesh, آسام و دهلی نو را داشته باشد ؟ ممنوع استفاده از دود دخانیات و تف در اماکن عمومی در نظر COVID-19 منابع رسمی در اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

وزارت تا به حال در تاریخ 1 آوریل خواسته تمام متحده برای منع استفاده و تف از دود تنباکو در اماکن عمومی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اخبار مرتبط

“آدامس دود توتون و تنباکو محصولات پان سرگرمی و مهره areca (supari) باعث افزایش تولید بزاق پس از اصرار بسیار قوی به تف. تف کردن در مکان های عمومی می تواند در افزایش و گسترش COVID-19 ویروس” وزارت گفته بود در نامه ای به رئیس دبیران از همه کشورها و UTs.

“22 متحده و شش UTs باید ممنوع استفاده از دود دخانیات و تف در اماکن عمومی در طول COVID-19 اپیدمی” یک منبع رسمی گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی استقبال کرده اند حرکت توسط دولت مرکزی به ممنوعیت استفاده از محصولات توتون و تنباکو و تف در مکان های عمومی برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.

“ما تحسین دولت هند برای مصرف به موقع مرحله از اعمال ممنوعیت استفاده از محصولات توتون و تنباکو و تف در مکان های عمومی جهت پیشگیری و کنترل گسترش از COVID-19 ویروس”گفت: مشخصات bhavna Mukhopadhyay, مدیر اجرایی, داوطلبانه انجمن سلامت از هند است.?

“برای حفظ سلامت خود و کاهش خطر شدید COVID-19 علائم و ما مصرانه از همه افراد سیگاری و تنباکو کاربران برای ترک به خصوص در این زمان بحرانی,” Mukhopadhyay گفت.

رو به رشد وجود دارد شواهدی وجود دارد که سیگار باعث افزایش خطر ابتلا COVID-19 پروفسور Pratima Murthy, استاد و رئیس بخش روانپزشکی انستیتو ملی سلامت روان و اعصاب گفت?سیگار بدتر شدن عملکرد ریه و کاهش ایمنی.

“افراد سیگاری که دچار COVID-19 عفونت بیشتر عوارض و خطر بیشتری از مرگ و میر. حتی اگر یک فرد تحت تاثیر قرار نمی coronavirus عفونت آن است که زمان خوبی برای جلوگیری از سیگار کشیدن. این ایمنی را بهبود می بخشد و می تواند در بهبود عملکرد ریه ظرف چند ماه” Murthy گفت.

ایالات آسام, Chandigarh, دهلی نو, Jharkhand, Haryana, Gujarat, Karnataka, Madhya Pradesh, Odisha, Uttar Pradesh, در میان دیگران نیز penalising متخلفان برای تف کردن توتون و تنباکو در اماکن عمومی.

“وزارت بهداشت و دولت در بخش سلامت باید ترویج, ترک, تنباکو, حداکثر از طریق الکترونیکی و رسانه های اجتماعی را به استفاده از این وضعیت است که در آن تنباکو کاربران دور از معمول خود باعث به استفاده از توتون و تنباکو – فروشگاه همکاران, استرس, و غیره. و بودن در خانه اکثریت باید حمایت اجتماعی مورد نیاز برای ترک,” گفت: دکتر Rakesh گوپتا مشاور کار برای ترک دخانیات.

“از این رو یک فرصت وجود دارد برای افزایش ترک رای برای این کشور در میان COVID-19 بحران,”او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de