بیماری همه گیر کوروناویروس: چگونه به نگه داشتن ذهنی در زمان Covid19

Coronavirus Pandemic, covid 19, mental being, mental health, lockdown, mental health tips, latest news on coronavirus outbreak, coronavirus pandemicیک مانع جدی که در راه ما ارسال مستند است که برای حفظ سلامت روان ما در بررسی و آن را بهتر اگر ما شروع به کار نسبت به آن از امروز خود را.

توسط Arouba کبیر

کمی به حال ما شناخته شده است که حالات مانند COVID-19 خواهد غالب ما باید خودمان محکم به ما کمال ظرفیت. نه فقط این همه گیر ضربه سخت بر اقتصاد در سطح جهانی نیز با توجه به یک چالش بزرگ برای برقراری تعادل بین سلامت روانی برای بشریت به ما گزینه ای را برای بیرون آمدن یا تلخ یا بهتر و انتخاب به طور کامل ماست!

اخبار مرتبط

حفظ اجتماعی فاصله و عزت بهداشت تنها گزینه ما در حال حاضر fettle در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 تهدید که در واقع اثبات پرکار. برخی از مناطق در سراسر کشور داده شده است که دولت را تشویق به آرامی زندگی را بازگشت به حالت عادی و پس از چنین دقیق مستند زندگی به نظر می رسد در آینده در مسیر بازگشت. حتی اگر در هر زمان به زودی ما قادر به حرکت طبق اراده ما دفاتر رزومه و ما hop در رستوران مورد علاقه ما است اما وقتی که می آید به آنچه که ما را دیده اند در بدترین حالت آن, آن را در یک مدت زمان طولانی برای سلامت روان ما را به نیروی تازه یافتن.

متاسفانه مسائلی مانند بهداشت روانی چیزی است که غیر قابل اجتناب است و نیاز به آن را اولویت قبل از این وضعیت ورقه را از دست آنها می گویند کوک در زمان موجب صرفه جویی نه.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

توجه به سلامت جسمی و روحی ما باید اولویت ما است که به عنوان ما را از طریق کشیدن بار آمده sanely.

رسانه های اجتماعی حد و مرز: در شرایطی مانند انزوای اجتماعی و رسانه ای است که تنها گزینه باقی مانده با ما ما را سرگرم و در همان زمان گرفتن اطلاعات در مورد جهان خارج است اما برخی از miscreants نمی آن را به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. رسانه های اجتماعی از یک طرف بسیار مفید است در جمع آوری اطلاعات اما از سوی دیگر ممکن است عوارض جانبی در برخی از افراد با سلامت روان. در این دوره که در آن مردم در حال گردش جعلی و گمراه کننده اخبار در رسانه های اجتماعی فرستنده ممکن است دریافت نهفته وجود دارد اما مردم وجود دارد که ممکن است در نهایت از دست دادن امید خود را به تجسم بهتر فردا. این حقیر درخواست به کسانی که در به ادامه این روند است.

روزنامه نگاری/نوشتن افکار خود را: یک مانع جدی که در راه ما ارسال مستند است که برای حفظ سلامت روان ما در بررسی و آن را بهتر اگر ما شروع به کار نسبت به آن از امروز خود را. من توصیه می کنم شیوه های خاصی مانند مدیتیشن و نوشتن در یک مجله و احاطه شده توسط مردم با افکار مثبت است که یکی می تواند برای حفظ سلامت روان خود را در شکل.

نیاز به محبت و مهربانی: آنچه می شکند من از درون واقعیت این است که حتی بی سابقه ای در طول این زمان برخی از مردم در حال بالا آوردن طبقه و مذهب و مسائل مربوط به ایجاد مزاحمت در جامعه اما ما باید درک کنند که این رویکرد درست برای مبارزه با این بیماری کشنده است که ادعا کرده است جان میلیون ها نفر تا کنون.

صحبت کردن در سلامت روانی نباید انگ: به دنبال سلامت روان یا آشکارا درخواست برای همین است که هنوز هم یک تابو در کشور ما به عنوان برخی از مردم فکر می کنم که انجام خواهد شد تا آسیب تصویر خود در جامعه است. با وجود برچسب زدن این افراد در هر صورت این باید به جای تشویق به دیدن یک مشاور و یک چک آپ اگر در مورد آنها در برخورد با هر یک از این مشکلات است. ابراز احساسات خود را مهم است.

رویکرد واقع بینانه: تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید کنترل به جای تمرکز بر روی چیزهایی که در کنترل شما است. اغلب در جلسات من در حفظ و درخواست مردم به اتخاذ یک رویکرد واقع بینانه نسبت به زندگی که به اعتقاد من نیاز به ساعت به عنوان نسل امروز به خصوص آنهایی که جوان هستند به آرامی و به تدریج در حال تبدیل شدن قربانیان تلخ افکار overthinking و اضطراب است. خود نگرش مثبت نسبت به زندگی را تبدیل به بزرگترین قدرت شما در هنگام مواجهه با شرایط دشوار مانند این.

مارتین لوتر یک بار گفت: “همه چیز است که در جهان انجام می شود انجام می شود امید” و که من به شدت اعتقاد دارم. اگر ما خوش بینانه در مورد چگونگی درک ما از چیزهایی که پس از آن بسیاری را می توان به دست آورد. یک ذهن انسان است در برابر سحر و جادو و آن است تا به مردم در مورد چگونه به زیبایی آنها آشکار آن را به عنوان ما آنچه که ما فکر می کنیم و چگونه ما فکر می کنیم.

زمان آن است که در حال حاضر ما شروع به تمرکز بر سلامت روان ما و خودمان ثبت نام در فعالیت های است که می تواند ما را به دور از حواس او را پرت و منفی محیط زیست است. اگر شما همیشه احساس نیاز به مشورت با یک روان درمانگر سپس یک حرکت بدون مردد و که در آن شما را یک گام به سوی بهبود ذهنی خود را به خوبی بودن. وجود خواهد داشت و چالش های پیش رو از شما اما هنگامی که شما جمع آوری شجاعت بیش از آنها همه چیز شروع خواهد شد در حال سقوط را به محل. یک جهش از ایمان به عنوان بهترین جراحی می رود از طریق داغترین آتش.

شاید سلامت روان در احساس من است خیلی بیشتر از فقط افسردگی-رایگان اضطراب یا روانی مختلف مسائل اما به نظر من آن است که در مورد داشتن بیشترین مزه برای زندگی و به دنبال زندگی از لحظات.

(نویسنده است که سلامت روان درمانگر در Enso سلامتی. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de