COVID-19, air india, air india commercial flight, air india new jersey flights, coronavirus pandemic,latest news on coronavirus outbreakاولویت این است که با توجه به رشته و مسافران علاج بيماران بد حال مسافران با نگرانی های پزشکی و دانش آموزان است.

برخی از اتباع هند رشته در ایالات متحده با توجه به COVID-19 بینالمللی مرتبط با محدودیت های مسافرتی را به پرواز بازگشت به خانه در روز یکشنبه در غیر برنامه ریزی تجاری پرواز از نیوجرسی به بمبئی و احمدآباد حتی به مقامات گفت: یکی دیگر از پنج پروازهای مرتب شده اند برای بازگرداندن دیگران هنوز گیر در کشور است.

آغاز مارس 9, هوایی هند است که قرار است هفت غیر برنامه ریزی شده پرواز تجاری از آمریکا به هند تسهیل بازگشت اتباع هند که نمی تواند سفر با توجه به COVID-19 محدودیت سفارت هند در واشنگتن گفته بود در آن مشاوره در شب چهارشنبه.

اخبار مرتبط

برای اولین بار در زمان پرواز از سان فرانسیسکو در روز شنبه به بمبئی و حیدرآباد. هوا هند پرواز از نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی پرواز خواهد کرد و پنج بازگشت اتباع هند به بمبئی و احمدآباد تحت هند بزرگترین تا کنون بازگشت ورزش نام ?Vande بهارات ماموریت’.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

یکی دیگر از پرواز از Newark پرواز در 14 ماه مه به دهلی و حیدرآباد. همه مسافران مورد نیاز خواهد بود به انجام غربالگری پزشکی قبل از سوار شدن به پرواز و تنها بدون علامت مسافران را مجاز به سفر.

همه مسافران در هنگام ورود در هند خواهد بود و پزشکی به نمایش در آمد و می باید برای دانلود و ثبت نام Aarogya Setu برنامه.

همه مسافران نیاز به انجام یک 14-بعد اجباری قرنطینه در هنگام ورود در هند در امکانات سازمانی و در صورت پرداخت طبق پروتکل های قاب توسط دولت هند است.

منابع بسیار قرار داده شده در کنسولگری هند در نیویورک گفت که آن “بوده است که بی امان و بدون توقف کار” برای هماهنگ کردن بازگشت ورزش و مقامات “در حال بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که حتی یک صندلی در پرواز می رود خالی” از آنجا که تعداد زیادی از سرخپوستان به رشته در ایالات متحده به دلایل مختلف و آنها “از جان گذشته” به خانه بروم.

اولویت این است که با توجه به رشته و مسافران علاج بيماران بد حال مسافران با نگرانی های پزشکی و دانش آموزان است.

این منبع گفت که در حالی که پرواز از نیوجرسی تنها قرار است مسافران را از ایالات متحده است که تحت صلاحیت این دادگاه ها از این کنسولگری در نیویورک ترتیبات ویژه ای ساخته شده اند به کشتی چهار علاج بيماران بد از هوستون.

به غیر از دو پرواز از نیوجرسی دو پرواز باید برنامه ریزی شده از شیکاگو در مه 11 (به بمبئی و چنای) و ممکن است 15 (دهلی و حیدرآباد).

انفرادی پرواز از واشنگتن دی سی در مارس 12 پرواز به دهلی و حیدرآباد.

منابع گفت که برخی از افرادی که در ابتدا ثبت نام به بازگشت به هند در پروازهای بعد از آن خودداری کردند و تغییر برنامه های خود را به عنوان آنها نمی خواهند تحت دو هفته اجباری قرنطینه در هنگام ورود در هند.

منابع گفت: بازگشت ورزش می تواند گسترش به کشورهای که در آن وجود دارد این است که تقاضا بالا است.

تحت ‘Vande بهارات’ ماموریت هند در حال حاضر به عودت شهروندان خود را از خلیج فارس و بریتانیا است. نزدیک به 15,000 سرخپوستان انتظار می رود به بازگشت ویژه هوایی هند پروازها از 12 کشور در روزهای آینده.

این منابع گفت: تلاش می شد ساخته شده برای رسیدن به سرخپوستان رشته در ایالات متحده است.

به کنسولگری هند در اینجا شده است به کمک چند تن از دانشجویان با کمک به آنها را با مسکن و خدمات ضروری از دانشگاه و کالج خوابگاه بسته است.

کنسولگری هند منابع گفت: آنها با چالش های زیادی روبرو در بازگشت ورزش.

مردم به اشتراک گذاری جزئیات کارت اعتباری با پیتزا شرکت اما در حال حاضر آنها تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات هنگامی که کنسولگری و هوایی هند مقامات در حال کار round-the-clock برای کمک به آنها به منابع اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de