COVID-19: هند نیاز زیادی محرک های مالی می گوید Kaushik باسو

COVID-19, Kaushik Basu, fiscal stimulus, economic growth, covid 19, coronavirus pandemic, monetisation, COVID-19 deaths, fiscal deficit, latest news on indian economyباسو در حال حاضر استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل به ذکر است که در میان خطرات در طول این بحران دولت ها باید شروع به کنترل و میکرو-مدیریت اقتصاد و جامعه است. (فایل عکس: IE)

هند نیاز زیادی محرک های مالی به این کشور چهره خطر بزرگ از کاهش رشد اقتصادی به دلیل COVID-19 سابق اقتصاددان ارشد بانک جهانی Kaushik باسو گفت: در روز یکشنبه. او همچنین پیشنهاد کرد که دولت ممکن است نیاز به کسب درآمد توسط بانک مرکزی هند.

در مصاحبه با PTI باسو گفت: نابرابری در هند است که در حال حاضر بسیار بالا و coronavirus همه گیر خواهد شد این افزایش بیشتر است. “وجود ابرهای تیره بیش از هر اقتصاد در جهان و هند از این قاعده مستثنی است. “…ما نیاز زیادی محرک های مالی. هند دارای FRBM عمل 2003 برای مدیریت مالی و مطمئن شوید که دولت نمی افراط کردن. اما FRBM یک قطعه پیچیده ای از قوانین است که به رسمیت می شناسد که در زمان فاجعه طبیعی ما باید مجاز به اجرا بزرگتر کسری,” او گفت:.

اخبار مرتبط

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در روز جمعه گفت: این برآورد در هند رشد تولید ناخالص داخلی برای ضربه زدن ‘صفر’ در FY21 و با اشاره به گسترده مالی کسری بودجه بالا بدهی دولت ضعیف اجتماعی و زیرساخت های فیزیکی و شکننده بخش مالی.

این مرکز باید متحده آزادی به صرف بیشتر احترام هند فدرال ساختار باسو گفت:, و اضافه کرد که اگر این همچنان برای بیش از حد طولانی می تواند از بند باز کردن تورم پس از این کار باید یک دوره مداخله.

پاسخ به یک سوال نیاز به کسب درآمد است که آزادانه با اشاره به چاپ پول توسط بانک مرکزی گفت: “ما ممکن است نیاز به کسب درآمد توسط RBI اما من توصیه می کنم که استفاده از آن بسیار کم است”.

“نابرابری در هند است که در حال حاضر بسیار بالا است و این نگران کننده است. ترس من این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث نابرابری به افزایش است. “من به نفع ثروت بودن و مشمول مالیات ارث مشمول مالیات می شود. هیچ کس نباید متولد شود به فقر شدید و که نمی تواند اصلاح شود و بدون مالیات بر ثروت و مالیات بر ارث” او تاکید کرد.

باسو در حال حاضر استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل به ذکر است که در میان خطرات در طول این بحران دولت ها باید شروع به کنترل و میکرو-مدیریت اقتصاد و جامعه است. “ما نیاز به یک تیم با استعداد بوروکرات ها و حتی حرفه ای ها از خارج از دولت را به اتهام طراحی تجارت کردن بین همه گیر و بلندی بحران اقتصادی است.

“بیش از ای اداره اقتصاد یک دستور غذا برای فاجعه است. از حرکت جهانی سرمایه و کاهش ارزش روپیه روشن است که جهانی بازیکنان در این مورد نگران بود,” او گفت:.

در هند استراتژی برای خروج از این مستند گفت: چند کشور در اروپا و شرق آسیا را آغاز کرده اند تسهیلات و یکی می توانید ببینید مزایای آنها در حال گرفتن از نرخ ارز و سرمایه جریان داده ها.

“این آسان نیست خروج از مستند اما اگر هند مصمم است که هند می تواند آن را انجام دهد” باسو گفت. توضیح بیشتر او اشاره کرد که زمانی که آن را می آید به COVID-19 مرگ و میر در هند اعداد پایین تر در تمام کشورهای اروپایی.

“آلمان یکی از بهترین در جهان موفق ملل اما خطر COVID-19 مرگ در آلمان 80 برابر بیشتر در مقایسه با هند است.

“ما نباید اشتباه قفل خودمان را در یک جنون ترس. این می تواند باعث اقتصادی شکست برای سال های بسیاری آمده” او مشاهده شده است.

هند تحت مستند در سراسر کشور تا مارس 17. نارندرا نخست وزیر بود و برای اولین بار اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند از مارس 25 بود که بعد از تمدید دو هفته ای برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چند تن از کارشناسان هشدار داده اند که این مستند است که به شدت تحت تأثیر اقتصاد و بسیاری از آژانس های رتبه صنعت و بدن را پیش بینی تیز و شیب در کشور نرخ رشد اقتصادی برای مالی جاری.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>