COVID-19 منجر به بزرگترین منفی’ شوک به اقتصاد آمریکا: کاخ سفید مشاور اقتصادی

COVID-19, coronavirus, USA, United States of America, US economy, White House, Donald Trump, China, Wuhanرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (فایل تصویر)

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به یک “بزرگترین منفی” شوک به اقتصاد ایالات متحده است که هر کسی که تا به حال دیده در طول عمر خود یک مقام کاخ سفید گفت: این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به تدریج تبدیل وضعیت به حالت عادی بازگشت.

Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان ادعا کرده بیش از 280,500 زندگی و آلوده بیش از چهار میلیون نفر در جهان تا کنون. ما در بدترین آمار کشور با 1,314,799 تایید coronavirus موارد و بیش از 78,930 مرگ و میر.

اخبار مرتبط

“این بزرگترین شوک منفی به اقتصاد است که ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما. و آن را ضربه به اقتصاد است که در ماه ژانویه در مورد قوی ترین اقتصاد ما تا به حال دیده می شود” کاخ سفید ارشد اقتصادی و مشاور کوین Hassett سی ان ان گفت.

بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در دو ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است که اقتصاد ایالات متحده متوقف شد. صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را پیش بینی منفی نرخ رشد برای کشور است.

چندین ایالت در آمریکا در حال حاضر به تدریج شروع به استراحت محدودیت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز خواست آمریکایی ها شروع به از سرگیری زندگی عادی.

“ما اساسا متوقف بزرگترین اقتصاد در زمین برای صرفه جویی در زندگی می کند. من فکر می کنم که ما هستید بسیار خوشحالم. ما را نجات بسیاری از زندگی است. ما بسیار خوشحالم که ما انجام داده اند که. در حال حاضر ما به تدریج تبدیل اقتصاد پشت در. اگر شما از یک متوقف شد اقتصاد به اقتصاد که برگشتی در آن نوع لزوما نیاز به trajecting تا” Hassett گفت.

“که در آن ما در حال حاضر در کاخ سفید این است که ما باید یک دسته از اقتصاد در سراسر کشور و واقعا رک و پوست کنده در سراسر جهان شروع به نوبه خود در پشت چراغ,” او گفت:.

“ما در حال تماشای چه اتفاقی می افتد هر دو به فعالیت های اقتصادی و رک و پوست کنده به مسیر بیماری را به عنوان اتفاق می افتد که, و به طوری که ما انتظار داریم که به سرعت ما را به یک تصویر در مورد چگونه به سرعت ما می یابند که آیا ممکن است ما را به سرعت بازیابی به پایین به دلیل بیماری در حال گسترش است و به همین ترتیب” Hassett اضافه شده است.

با اشاره به تومان نه تریلیون COVID-19 محرک بسته های اعلام شده توسط دولت گفت: پول است که هنوز هم در روند رسیدن به مردم است.

“هنوز هم وجود دارد یک دسته از آن است که رفتن به تحویل بیش از ماه آینده ما فکر می کنیم که ما یک لحظه کمی لوکس از یک لحظه برای یادگیری در مورد آنچه در جریان است به طوری که این گام بعدی است که ما را می توان محتاطانه” Hassett گفت.

بیش از 27 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری به عنوان آنها گذاشته شده است که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به بیش از 95 درصد از این کشور را 330 میلیون جمعیت تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

“پول ما در حال حاضر تصویب به دولت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ اول. من فکر می کنم که مهم بود کمی از کمک که فرمانداران بودند ممنون. و البته اگر ما به یک فاز چهار معامله من فکر می کنم که رئیس جمهور تهمت است حاکی است که در حالی که او نمیخواهد به قید وثیقه از ایالات متحده, او مایل به کمک به پوشش برخی از غیر منتظره COVID هزینه های که ممکن است آمده اند راه خود را” Hassett گفت.

“من فکر می کنم در حال حاضر مهم این است که به تماشای داده و مطمئن شوید که حرکت بعدی این است که به عنوان هوشمند به عنوان قبلی سه” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de