خام اثر سقوط: دولت به شیرین تولید نفت و گاز های قراردادهای, فرم پنل

وزارت نفت و گاز طبیعی تشکیل یک کمیته که “نشان می دهد راه های جذب سرمایه گذاری در اکتشاف و افزایش تولید و از بین بردن موانع

با داخلی تولید نفت خام در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای عملی در پایین جهانی قیمت نفت نظام و دولت تصمیم گرفته است برای تجدید نظر در تولید های قرارداد (PSC) از خصوصی تولید کننده نفت برای تشویق سرمایه گذاری است. در این راستا وزارت نفت و گاز طبیعی تشکیل یک کمیته که “نشان می دهد راه های جذب سرمایه گذاری در اکتشاف و افزایش تولید و از بین بردن موانع”.

به عنوان FE به تازگی گزارش سود خصوصی داخلی نفت خام تولید کنندگان از بیست و دومین زمینه های کاهش یافته برای به عنوان کم به عنوان 20 سنت در هر بشکه رسید. زمانی که نفت خام حکومت در 60 $در هر بشکه در ماه ژانویه این تولید استفاده می شود برای به دست آوردن سود از حدود 6 دلار/بشکه رسید. “دامنه این کمیته می باشد به بررسی های موجود PSCs نشان می دهد روش برای افزایش اکتشاف و تولید فعالیت ها و تغییرات مورد نیاز در سیاست های موجود/دستورالعمل در اجرای این قرارداد,” وزارت, منظور, بررسی, توسط, FE گفت.

اخبار مرتبط

به گفته منابع صنعت به درخواست دولت برای تاخیر و کاهش التالیف فرایند و سود آن را دریافت از داخلی نفت خام تولید تحت PSC رژیم است. آنها همچنین می خواهند PSCs میله میله برای تمدید خواهد شد در ماه سپتامبر به تمدید شود تا FY21 پایان.

خواسته های دیگر شامل حذف سقف در قیمت گاز برای آب های عمیق و فوق العاده آب های عمیق و بالا-فشار-درجه حرارت بالا (HPHT) زمینه و صفر GST در اکتشاف و توسعه فعالیت های. جدا از سنگ قبر نفت و گاز یک بازیکن کلیدی دیگر شرکت های خصوصی مشغول داخلی تولید نفت خام شامل Selan نفت هندوستان اکتشاف نفت شرکت و خورشید پتروشیمی.

نفت و گاز وزیر Dharmendra Pradhan به تازگی گفت: پس از coronavirus بحران جهانی انرژی شرکت به احتمال زیاد به تغییر تمرکز خود را از زنجیره تامین به مناطق تقاضا جایی که آنها سعی خواهد کرد به کشف و شیر محلی و منابع موجود است. “ما باز کرده اند تا به اصلاحات در سیاست داخلی ما بخش” Pradhan گفت IHS Markit نایب رئیس Daniel Yergin, و اضافه کرد که “من مطمئن هستم که زمانی که یک تجدید حیات در تقاضای داخلی تولید خواهد شد و اولویت ما در انتظار یک مقدار خوبی از سرمایه گذاری در این منطقه با توجه به ما مترقی سیاست.”

بومی تولید نفت خام caters به حدود 15 درصد از کشور مورد نیاز در حالی که برای گاز 51 درصد از حجم مورد نیاز وارداتی است. PSC زمینه کمک حدود 26 درصد از این کشور تولید نفت خام. داخلی گاز خروجی کاهش 2.8% در سال در سال به 31,168.4 میلیون متریک استاندارد متر مکعب در FY20 معکوس کردن روند رشد ثبت شده از FY18. همچنین 32.2 تن متریک نفت خام تولید شده در کشور در مالی شد 0.9 درصد کمتر از یک سال پیش.

این مرکز در فوریه 2019, اصلاح اکتشاف نفت و سیاست های صدور مجوز به منظور افزایش فعالیتهای اکتشاف جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی و سرعت بخشیدن به تولید داخلی نفت و گاز از زمینه های موجود. اما تولید داخلی شده و در حال سقوط با پیری از زمینه های موجود و خاموش پاسخ از صنعت را به پروژه های جدید عمدتا به دلیل عدم وجود انگیزه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de