کامینز پنجه نرم می کند که قادر به حمل درخشان و نوسانی

Cricketers طولانی استفاده می شود بزاق و عرق به درخشش یک طرف توپ, تغییر, آیرودینامیک در تلاش برای ایجاد حرکت در هوا آن را به عنوان مگس نسبت به ضربه.

موسسه استرالیا از ورزش (AIS)’s پروتکل برای بازگشت از ورزش در کشور, با این حال, به طور خاص قوانین در عمل به دلیل خطر انتقال COVID-19.

کامینز جهان برتر آزمون کاسه فکر می کند که یک تغییر رادیکال به طولانی ترین فرم از بازی خواهد بود غیر قابل قبول است.

“به عنوان یک پرتاب کننده سریع من فکر می کردم شما قادر به درخشش در توپ او گفت:” در یک مصاحبه در وب سایت خود هندی لیگ برتر تیم, Kolkata Knight Riders (kkr.در).

“چرا همه را دوست دارد تست کریکت به دلیل آن است بسیار هنر به آن است. شما باید پرتاب نوسان اسپینرها شما باید تمام این جنبه های مختلف آن را تست کریکت آنچه در آن است.

“من فکر می کنم اگر شما می توانید درخشش توپ است که طول می کشد دور چرخش بازی بولینگ است که طول می کشد دور معکوس نوسان بولینگ و من فقط نمی خواهم به ضربه یکی دیگر از دلایل به نمره اجرا می شود.”

کریکت تخته از جان گذشته به بازیکنان در زمین پس از محرومیت اجتماعی محدودیت ها کاسته به درآمد جاری یک بار دیگر.

کامینز هر چند معتقد است که بازی در سطح بالا احتمالا رزومه در حالی که هنوز هم وجود دارد که عمده نگرانی ها در مورد انتقال ویروس است.

“بدیهی است که سلامت مطلق شماره یک اولویت است اما من نوع تفکر است که اگر ما در یک موقعیت که در آن ما نگران عبور در coronavirus … من فکر نمی کنم ما خواهد بود با بازی در وهله اول,” او اضافه شده است.

استرالیا توپ تولید کننده Kookaburra این هفته گفت: آن را در حال توسعه یک موم برس که فعال کردن اطفال به درخشش توپ بدون استفاده از عرق یا بزاق.

کامینز معتقد است نوعی جایگزین ضروری است اگر سعی و آزمایش روش تولید نوسان هستند ممنوع است.

“من می خواهم آنها را به آمد تا با یکی دیگر از گزینه است. این که آیا آن بزاق و یا هر ماده دیگری ما نیاز به قادر به درخشش در توپ و مطمئن شوید که آن را نگه می دارد نوسانی,” او گفت:.

کامینز گران ترین در خارج از کشور خرید تا کنون در لیگ هنگامی که شوالیه سواران پرداخت متناوب 155 میلیون روپیه ($2.18 میلیون) برای او در حراج سال گذشته.

پول-در حال چرخش Twenty20 رقابت در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 29, اما به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>