دانشگاه دهلی خوابگاه اخراج: مودی دولت دخالت می گوید شرقی دانش آموزان نیاز به تخلیه

delhi university hostel newsدهلی نو دانشگاه خوابگاه اخبار: حدود 13 دانش آموزان نقطه از Northeasst متحده خواسته شده است به تخلیه خوابگاه.

دهلی نو دانشگاه خوابگاه اخبار: اتحادیه وزیر Jitendra سینگ مطمئن دانشگاه دهلی دانش آموزان گیر در خوابگاهها است که آنها نیاز به تخلیه در طول coronavirus-مجبور مستند. سینگ اظهار می آید و پس از به عنوان بسیاری از 13 DU دانش آموزانی که در شمال شرقی دانش آموزان خانه برای زنان بودند شب گذشته به خواسته تخلیه خوابگاه توسط مه 31. سینگ وزیر از دولت برای وزارت توسعه منطقه شمال شرق (دنر) در یکشنبه توییتی که او صحبت کرد و به معاونت Yogesh Tyagi به مرتب کردن این موضوع در مورد اخراج متوجه خدمت به چندین دانش آموزان است. او گفت که دانش آموزان می توانند همچنان به اقامت در خوابگاه.

“دانش آموزان از شرق در دانشگاه دهلی, خوابگاه, لطفا توجه داشته باشید. این موضوع به وجود آمد که شب گذشته به عنوان یک نتیجه از اخراج توجه به برخی از شما را به ترک خوابگاه شده است طبقه بندی شده اند,” او گفت:.

اخبار مرتبط

“شما می توانید همچنان به ماندن در جایی که شما هستند. سخن گفته اند به معاونت دهلی نو در دانشگاه” MoS برای پرسنل نارضایتی عمومی و حقوق بازنشستگی است.

اکثر دانش آموزانی که به اقامت در خوابگاه تگرگ از ایالات شمال شرقی و در یک ثابت از شب گذشته هنگامی که از آنها خواسته شد به تخلیه خوابگاه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. با توجه به گزارش کشيش ریتا سینگ خواسته است تا دانش آموزان به ترک با استناد به اتمام ظرف غذا قرارداد. قرارداد منقضی خواهد شد در مه 31.

سینگ در یک ایمیل به خوابگاه جمهور گفت: خوابگاه بسته خواهد شد توسط مه-end و دانش آموزان توصیه می شود به تخلیه دانشگاه و حرکت به مکان های امن تر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “پرواز ممکن است در چند هفته و قطار در حال اجرا برای دانش آموزان; شما باید برای پیدا کردن بهترین راه حل برای شما” ریتا سینگ گفت که ظروف سرباز یا مسافر خواهد بود در حال اجرا فقط تا 31 مه به عنوان قرارداد منقضی خواهد شد در این ماه.

شمال شرقی دانش آموزان خانه برای زنان دارای ظرفیت حدود 100. اما 13 دانش آموزان در حال حاضر به ماندن در اینجا به دلیل آنها قادر به ترک با توجه به مستند. حمل و نقل عمومی متوقف شده است در سراسر کشور از تاریخ 25 مارس زمانی که مستند تحمیل شد به شکستن زنجیره ای از coronavirus. دولت تا به حال ساخته شده یک استثنا و در حال اجرا ویژه قطار و اتوبوس تنها به کشتی سرگردان مردم از جمله دانش آموزان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de