E-commerce سفارشات به تدریج پوسته پوسته شدن و بازگشت به قبل از lockdown سطح: مدیران صنعت

In the first two phases of the lockdown, e-commerce companies like Flipkart, Amazon and Snapdeal were allowed to sell only essential items like grocery, medicines and healthcare products.در دو فاز مستند, e-commerce شرکت Flipkart آمازون و Snapdeal اجازه داده شد تنها به فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی و داروها و محصولات بهداشتی.

فروش موارد غیر ضروری در سیستم عامل های تجارت الکترونیک در هفته اول ماه مارس کمتر از سال گذشته در حساب lockdown اما سفارشات در حال پوسته پوسته شدن سریع با مردم به خرید پوشاک, گوشی های هوشمند و نظافت محصولات در میان موارد دیگر با توجه به مدیران صنعت.

E-commerce شرکت شده اند مجاز به فروش اقلام در نارنجی و سبز مناطق با شروع از آوریل 4, 40 روز بعد در سراسر کشور مستند تحمیل شد در 25 مارس.

اخبار مرتبط

در دو فاز مستند, e-commerce شرکت Flipkart آمازون و Snapdeal اجازه داده شد تنها به فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی و داروها و محصولات بهداشتی.

بسته به تعداد موارد عفونت کروناویروس مناطق تقسیم شده است به رنگ قرمز نارنجی و سبز مناطق.

اما در مناطق قرمز که شامل بالا e-commerce هاب مانند دهلی و بمبئی و بنگلور پونا و حیدرآباد, e-commerce, شرکت ها هنوز هم می تواند کشتی تنها در موارد ضروری.

در حالی که مردم در حال رفتن آنلاین به خرید اقلام مانند شارژر, کابل فرمت نوت بوک و قلم به منظور تسهیل کار و تحصیل از خانه آنها هم چیدن نظافت محصولات مانند طرمرس بازی مانند شطرنج انحصار و carom و کتاب در سراسر ژانرهای ارشد اجرایی صنعت گفت.

فرد اضافه شده است که پس از تحویل ملزومات غیر است که هنوز مجاز در سراسر کشور حجم کمتر نسبت به سال قبل است. اما در برابر مارس اعداد (pre-مستند) رشد است که قطعا سالم است.

یکی دیگر از چالش های پیش روی صنعت در دسترس بودن محدود نیروی انسانی برای انبار و تحویل.

“ما سفارش حجم به سرعت رشد کرد و به سرعت به 50 درصد از پیش مستند حجم ظرف پنج روز از گسترش عملیات. در مقایسه با سال-در-سال منظور حجم برای 9 روز اول ماه مه سال 2020 بود که 52 درصد از حجم در مدت مشابه سال گذشته” یک Snapdeal سخنگوی گفت.

این سخنگو افزود که یکی دیگر از شاخص واضح و روشن از تقاضا بود تبدیل (از بازدید کنندگان به خریداران) بود که بیش از دو برابر قبل از lockdown متوسط و حتی اگر تقاضا برآورد یک فرایند پیچیده است که در حال حاضر با توجه به چندين متغير شدت و سرعت تقاضا مرمت بیش از حد انتظارات.

صفحه اصلی استفاده از دسته مانند ظروف میکسر و چرخ های تی و جارو و پشه برجسته بالا در هر دو جستجو و خرید و فروش. Snapdeal می شود بیش از 75 درصد از کسب و کار خود را از غیر مترو شهرستانها.

این سخنگو گفت: مکان های مانند پنیپت, Ambala, Panchkula امریتسار در شمال; Udaipur ولسد, جمنگر و گوا در غرب; Coimbatore ویساکاپاتنام پاندیچری تریواندروم آب و Tuticorin در جنوب کاتک در هند و گواتی در شمال شرق پدید آمده است به عنوان زمان تقاضای بالا در مناطق.

آمازون هند سخنگو گفت: فروشندگان در پلت فرم آن را دریافت سفارشات برای دستگاه های هوشمند الکترونیک, لوازم آشپزخانه, لباس, اسباب بازی و بازی و کار های دیگر و مطالعه از صفحه اصلی موارد.

Paytm بازار معاون ارشد Srinivas Mothey گفت: این شرکت دیده می شود تقاضا برای ملزومات غیر پیوسته برداشتن در همه پرتقال را به عنوان به خوبی به عنوان مناطق سبز.

“شده است وجود دارد افزایش در جستجوها و فروش تلفن همراه, ماسک تمیزکننده لپ تاپ و همچنین دیگر لوازم الکترونیکی مصرفی است. شده است وجود دارد 1.5 X افزایش فروش نسبت به مارس” او گفت:.

منطقه شمال کشور چند شهرهای جنوبی و شرقی منطقه انجام می دهند بسیار خوبی برای Paytm بازار و این شرکت با افزایش تعداد فروشندگان و عرضه کنندگان به دیدار با خواسته های او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>