گردشگری که به طور معمول منجر تقریبا یک دهم از, اتحادیه اروپا, اقتصادی و خروجی است که در میان بخش ترین آمار جهانی شیوع است که مبتنی تقریبا تمام سفر.

آلمان و دیگر کشورهای عضو خواست تعلیق قوانین اتحادیه اروپا که نیروی نقدی-تخلیه خطوط هوایی و صنعت مهمان نوازی به ارائه کامل بازپرداخت برای لغو پروازها و سفرهای به جای کوپن برای آینده سفر می کند.

در پاسخ کمیسیون اروپا خواهد گفت که کشورهای عضو برای تضمین کوپن به آنها را جذاب تر به مشتریان با توجه به یک استراتژی سند دیده می شود رویترز پیش از انتشار رسمی به دلیل در روز چهارشنبه.

“به ارائه مشوق هایی برای مسافران و مسافران به قبول کوپن به جای بازپرداخت کوپن باید محافظت شده در برابر عجز از پرداخت دیون از صادر کننده باقی می ماند و قابل استرداد با پایان اعتبار خود را اگر نه بازخرید” پیش نویس سند گفت.

“عجز از پرداخت دیون حفاظت نیاز به مطمئن باشید در سطح ملی و امن کوپن نیاز به در دسترس خواهد بود به تمام مسافران و مسافران” به آن اضافه شده است.

اجرایی اتحادیه اروپا را نیز بگویید بلوک 27 کشورهای عضو به تدریج آسانسور داخلی مرز محدودیت ها و راه اندازی مجدد برخی از سفر برای کمک به بیمار از بخش گردشگری.

‘قبر مشکل’

گردشگری به طور معمول به ارمغان می آورد برخی از 150 میلیارد یورو در هر فصل فرم ژوئن تا اوت با برخی از 360 میلیون ورود بین المللی با توجه به کمیسیون.

اما در اروپا مرزهای خارجی در حال حاضر محدود به بسته برای هر غیر ضروری سفر حداقل تا اواسط ماه ژوئن یک اقدام اضطراری برای محدود کردن گسترش ویروس.

“ما در صنعت گردشگری است که در قبر مشکل” این کمیسیون است که با توجه به گفت و هشدار داد که 6.4 میلیون شغل می تواند از دست رفته در این بخش است که گزارش می افتد در درآمد اعم از 50 درصد هتل ها و رستوران ها به 90 درصد برای کشتی و هواپیمایی.

همه گیر مجموعه اتحادیه اروپا در یک مسیر به سمت خود بدترین تا کنون رکود اقتصادی و تلخی آزمایش وحدت بین کشورهای عضو مبارزه با بیش از تجهیزات پزشکی, صادرات, ممنوع, مواد مخدر, هرج و مرج مرز محدودیت و پول برای نجات خود را تنها در بازار است.

با عنوان “اروپا نیاز به یک استراحت” کمیسیون گردشگری استراتژی برای هدفمند محدودیت به جای کلی ممنوعیت سفر و به دنبال تدریجی لغو داخلی مرز چک که در آن وضعیت سلامت بهبود یافته است.

با اروپایی ها به احتمال زیاد به ماندن در خانه یا سفر کوتاه فاصله تابستان امسال محیطی مناطق اتحادیه اروپا و سلیمان به احتمال زیاد دوری و دیگر را به گزاف گویی.

“تا زمانی که یک واکسن یا درمان در دسترس است که نیازها و منافع سفر و گردشگری نیاز به وزن برابر خطرات ناشی از دوباره تسهیل گسترش ویروس… احتمالا منجر به یک سرگیری سلول اقدامات” پیش نویس طرح گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de