اولین بومی تشخیص آنتی بادی کیت توسعه برای Covid-19

تست کیت استفاده از آزمون 90 نمونه با هم در یک اجرا از 2.5 ساعت است.

موسسه ملی ویروس شناسی در پونا با موفقیت توسعه یافته اولین بومی تشخیص آنتی بادی کیت برای COVID-19 خواهد شد که نقش مهمی در نظارت برای coronavirus عفونت اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در روز یکشنبه. تست کیت استفاده از آزمون 90 نمونه با هم در یک اجرا از 2.5 ساعت به طوری که متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانید به سرعت لازم مراحل بعدی Vardhan گفت. “موسسه ملی ویروس شناسی پونا با موفقیت توسعه 1st بومی ضد SARS-CoV-2 انسان IgG ELISA کیت تست برای آنتی بادی تشخیص COVID-19” وزیر گفت: در یکی از یک سری از توییت.

“این قوی تست خواهد شد و نقش مهمی در نظارت از نسبت جمعیت در معرض SARSCoV2 عفونت,” او گفت:. این کیت اعتبار شده در دو سایت در بمبئی و دارای حساسیت بالا و دقت Vardhan گفت. این الایزا مبتنی بر تست به آسانی ممکن است حتی در سطح منطقه ،

اخبار مرتبط

توسعه در زمان یک ماه تست کیت کمک خواهد کرد که به بررسی حضور آنتی SARS-CoV-2 آنتی بادی های IgG در جمعیت هند. آن است که مقرون به صرفه, حساس, سریع, و تعداد زیادی از نمونه ها آزمایش می تواند در هر سطح بالینی محیط مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها. از شورای تحقیقات پزشکی هند-موسسه ملی ویروس شناسی پونا تکنولوژی منتقل شده به Zydus Cadila به صورت انبوه تولید در مقیاس.

دارو کنترل کلی اعطا کرده است تولید تجاری و بازاریابی اجازه Zydus, Vardhan گفت.
این ICMR به تازگی لغو سفارشات برای حدود نیم میلیون COVID-19 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش از چین پس از آنها به ترتيب دادن نتایج نادرست. تست تکنیک استفاده می شود برای تشخیص آنتی بادی در خون افرادی که ممکن است تا به حال عفونت کروناویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>