Gautam Gambhir سوخت Rohit Sharma مقابل Virat Kohli بحث: در اینجا چیزی است که این اعداد نشان

در حالی که وجود دارد هیچ بحث شجره نامه این دو امروزی نوابغ در این مورد می تواند یکی از تکیه بر آمار خود را به خاطر مقایسه.

Gautam Gambhir سوخت Rohit Sharma مقابل Virat Kohli بحث: سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir دوباره هم زده بحث بین دو ستاره درخشان کریکت هند. در این زمان هر چند Gambhir نمایش نمی شد به بحث و داغدار خود را به عنوان قبل از اظهار نظر در یک صدای جیر جیر از ESPN Cricinfo که انجام این تصویر یاد شش ضربه سابق تیم هند کاپیتان MS Dhoni در طول فینال جام جهانی کریکت 2011.

در حال حاضر سابق بازکن است و در مقایسه با اعتبار دو نفر نیرومند ترین, هندی, ضربه در مقیاس تاثیر آنها بر روی سفید-توپ کریکت. Gambhir می گوید که توپ کریکت است همه چیز در مورد تاثیر و در آن حس او معتقد است Rohit Sharma دارای یک لبه بیش از Virat Kohli. او همچنین اذعان Kohli بزرگتر اشتها برای اجرا در کریکت بین المللی.

اخبار مرتبط

Gambhir پشتیبانی استدلال خود را با اشاره در Rohit فوق العاده اجرای بیش از گذشته 4-5 سال. Gambhir ارزیابی منصفانه است که در Rohit بخشی اما Virat Kohli شده است گردآوری اجرا می شود و تن در سراسر جهان قبل از Rohit ساخته بازکن حافظه خود را. در حالی که وجود دارد هیچ بحث شجره نامه این دو امروزی نوابغ در این مورد می تواند یکی از تکیه بر آمار خود را به خاطر مقایسه.

به عنوان یک معیار ما برداشت آمار از اجراهای این دو پرکار ضربه از سال 2013 به بعد — زمانی که Rohit تبدیل حرفه ای خود را در اطراف پس از MS Dhoni از او خواست برای باز کردن دست نخورده در LOIs.

به طور کلی اعداد

پس 2013 ICC Champions Trophy زمانی که Rohit برای اولین بار ساخته شده تمام وقت بازکن او تبدیل شده و آن را در اطراف برای خود و طرف مقابل توپ جدید. از آن پس به بعد Rohit Sharma انباشته شده است 7,050 اجرا می شود به طور متوسط از 59.74, در حالی که کاپیتان هند Virat Kohli انباشته شده تا 7,813 اجرا می شود در 144 نوبت در یک حتی بهتر از متوسط 66.21 اجرا می شود.

مقایسه نقاط عطف

از آنجا که ما در حال مقایسه تاثیر این دو سنگین وزن ها تا به حال در تیم هند اجراهای ما نیز باید در تفاوت در نرخ که در آن آنها نمره نیم قرن و تن. Virat Kohli رفته گذشته نمره 50 در 66 موارد نسبت به 57 توسط ‘Hitman.’ Virat Kohli به ثمر رساند تا 30 تن و 36 نیم قرن اما Rohit نه شانس بیش از حد به شدت در مقایسه با کاپیتان خود را با هم و به ثمر رساند تا 27 قرن و 30 نیم قرن. شبیه به خود را به طور کلی به طور متوسط پنبه حلاجی شده و اجرا می شود جمع آوری شده در شش سال گذشته هر دو آنها دارای سوابق مشابه از نظر این نقاط عطف را به عنوان به خوبی.

مرزهای آمار

Gambhir استدلال این حلقه درست زمانی که ما در چه زحمت Rohit موفق به پاک کردن طناب. او bludgeoned پرتاب کنندگان برای 220 sixes بیش از دو برابر تعداد sixes ضربه Kohli بیش از همان دوره از زمان — 98. اما Kohli trumps Rohit وقتی که می آید به تعداد مرزهای آمار توسط این دو مرد. Kohli ضربه 734 چهار دست و پا در مقایسه با Rohit را 668 چهار دست و پا. اعداد نشان می دهد که تفاوت زیادی در تعداد sixes آمار توسط دو اما نه بیش از حد بزرگ خلیج فارس بین این دو از لحاظ تعداد چهار دست و پا آنها ضربه.

در ICC مسابقات ODI

Rohit Sharma انباشته شده 1459 اجرا می شود در 27 مسابقات او با بازی در ICC ODI در مسابقات فوق العاده متوسط 60.79 و اعتصاب نرخ 91.07. از سوی دیگر, Virat Kohli به ثمر رساند تا 100 اجرا می شود بیش از Rohit — 1559 اجرا می شود به طور متوسط از 55.67 — اما او 12 بازی بیشتر از Rohit. سال گذشته در ICC جام جهانی 2019, Rohit Sharma گل پنج قرن تنظیم یک رکورد برای بیشترین تعداد از تن به ثمر رساند و با یک ضربه در هر یک از جام جهانی. همچنین او صدها نفر آمد در برابر قوی بولینگ خط یو پی اس مانند آفریقای جنوبی و انگلستان و پاکستان است.

Kohli – The chase استاد

Virat Kohli پس از MS Dhoni, شده است و اعتبار برای تغییر نگرش تیم کریکت هند در طول اجرا-تعقیب است. آمار پشتیبانی این عنوان است. در دوره بین 2008-20 Virat به ثمر رساند تا 5,388 اجرا می شود در یک Bradman-esque متوسط 97.76 در 89 مسابقات که هند تا به تعقیب اهداف خود را با موفقیت. از سوی دیگر Rohit در 84 بازی به ثمر رساند تا 3,676 اجرا می شود به طور متوسط از 63.37.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>