دولت را سرکوب سوء استفاده از امنیت دیجیتال عمل می کنند هشدار آل Quader

در حالی که مردم این حق را برای پرچم هر گونه بی نظمی در تلاش های امدادی, ‘چرخاندن’ حقایق به استفاده از آن برای تبلیغات سیاسی به مثابه یک جرم با توجه به عوامی لیگ رهبر.

“هر کسی می تواند مخالف با ابتکار صورت گرفته توسط دولت است. دولت به رهبری شیخ حسینه خواستند همیشه احترام دموکراتیک حقوق همه شهروندان است. اما آن را نمی تواند پشتیبانی از گسترش دروغ و سردرگمی در میان مردم بدون چک کردن صحت اطلاعات” Quader گفت: در جلسه رسانه در روز یکشنبه.

“ما گفت: بارها و بارها که ما نیاز به حفظ یک جبهه متحد در طول این بحران برای مقابله با آن است. ما همچنین تصریح کرد که امنیت دیجیتال عمل می کنند نباید مورد آزار قرار گرفته. صفحه اصلی وزارت است نسبت به این موضوع اقدام خواهد کرد در برابر سوء استفاده از قانون” او اضافه شده است.

عوامی لیگ و دبیر کل نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در BNP همتای میرزا Fakhrul Islam Alamgir بیش از انتقاد خود از دولت را از دست داده و coronavirus بحران است.

“او در تلاش برای گسترش سردرگمی در میان توده ها. آن است که یک بخشی از BNP مخرب استراتژی برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را” گفت: Quader.

گذشته از این دولت کمک کار عوامی لیگ خود را در آن طرح توزیع مواد غذایی و پول نقد به 10 میلیون خانواده در کشور در خط با نخست وزیر دستور او اضافه شده است.

دولت نیز همکاری نزدیک با آن سفارتخانه ها و ماموریت های خارج از کشور به اطمینان حاصل شود که اقدامات لازم در حال انجام برای کاهش گرفتاری از 12 میلیون بنگلادشی مهاجران در سراسر جهان در طول همه گیر با توجه به Quader.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>