prashant kishore,, mamata banerjee, bengal elections, west bengal election, tmc, trinamool congressنظرسنجی استراتژیست Prashant Kishor. (عکس)

Kishor تخصص

در حالی که غرب بنگال مجمع انتخابات تنها یک سال دور Trinamool رئیس Mamata بانرجی برادرزاده Abhishek بانرجی در پی ناظر انتخابات Prashant Kishor خدمات دیگر دلیل: به عنوان یک عیب در دولت دولت در کشمکش با دهلی نو بیش از دست زدن به آن از coronavirus. به عنوان بخشی از آن تجدید نظر استراتژی Trinamool دولت دوباره آن مرگ و میر چهره های در هم با مرکز ضوابط و اذعان مرگ و میر بیشتر. Mamata در حال حاضر نگه می دارد تا حد زیادی سکوت همه گیر و اجازه می دهد تا او را وزیر Partha Chatterjee آیا صحبت کردن. برادرزاده او آبیشک توییتی است برخی از مثبت پیش بینی برای West Bengal و دولت در تلاش است به منظور بهبود توزیع جیره غذایی در مناطق روستایی زیر شکایت های متعدد. با این حال مشخص نیست که آیا Kishor خواهد ماندن در دولت است. برخی از Trinamool رهبران و یک آژانس تبلیغاتی صاحب درک او را به عنوان یک تهدید. حتی Mamata است با احتیاط از Kishor ادعا BJP لینک کلیک کنید.

اخبار مرتبط

هوشمند سخنگو

در یک زمان در حال یک سخنگوی حزب در کنگره که تصور می شد به یک مسیر به یک کرسی در مجلس است. اما دیگر هیچ. کنگره طولانی ترین خدمت تمام وقت سخنگو, تام Vadakkan کردم خیلی خسته از انتظار برای پاداش که او پیوست بی جی پی در سال گذشته است. (نه که این به طور قابل توجهی بهبود زیادی در زندگی است.) تنها یک canny حزب مخالف سخنگوی سرپیچی کرده است شانس, Priyanka Chaturvedi. هنگامی که او پیوست کنگره media cell چند سال پس از آن ناشناخته مادر دو از بمبئی کردم آلو تکالیف حسن نیت ارائه میدهد رسانه ای-در-شارژ Randeep Surjewala. با وجود مورد علاقه درمان Chaturvedi پرید کشتی پیوست و شیو سنا سال گذشته است. در اینجا بیش از حد او leapfrogged بر سر بسیاری از تایمر و اخیرا انتخاب unopposed به Rajya سبها در سنا بلیط لطف او خوب معادله با Aaditya Thackeray. Chaturvedi داده است توصیه های ارزشمند به سنا در modernising تصویر آن در رسانه های اجتماعی و تشویق قبلا منزوی Thackeray قبیله برای شرکت در سمینارها و فکر می کنم تانک.

Jodi می افتد

کمال نات و Digvijaya سینگ ganged تا اطمینان حاصل شود که Jyotiraditya Scindia تا به حال هیچ جایی در کنگره سیاست در Madhya Pradesh. اما پس از Scindia ترک حزب Nath-Digvijaya سینگ jugalbandi کاهش یافته است. در یک off-the-record جلسه با برخی از روزنامه نگاران Nath تاسف است که کنگره تا به حال banked در Digvijaya را تضمین است که کسانی که در کنگره MLAs که در حال خروج از حزب و پرواز به کارناتاکا خواهد دوباره برابر طول رأی اعتماد به نفس. Digvijaya باد از سخن گفتن بود و ناراضی. Nath تلاش برای بازگرداندن صلح با برگزاری یک شام برای همه, Madhya Pradesh کنگره رهبران. Nath اتفاقا هنوز امید بازگشت به عنوان وزیر اگر کنگره برنده 18 از 24 انتخابات در دولت است. کمی نظم بلند. Nath است که هنوز ساکن در ارشد وزیر اقامت یک حسن نیت ارائه میدهد تمدید Shivraj سینگ Chouhan بود که بر اساس همان بخشنده درمان زمانی که او از دست داده و انتخابات مجلس در سال 2018 است.

سبک های مختلف

هر سه گاندی اعضای خانواده در حال دست زدن به خود استراتژی های تبلیغاتی بسیار متفاوت در طول coronavirus بیماری همه گیر. سونیا گاندی ضربه چشم گاو نر به لطف دانا مشاوره از گارد قدیمی. او خجالت دولت مرکزی با اعلام این که کنگره دولت واحد را در صورت لزوم پرداخت کرایه خانه محدود شدند. دولت مرکزی به سرعت توضیح داد که آن را پرداخت بیشتر از کرایه. پریانکا گاندی Vadra مسئول اوتار پرادش شده است اشاره به مشکلات مواجه توسط فقیر اما توییتی او با تشکر از وزیر یوگی Adityanath زمانی که او در پاسخ به پیشنهادات. بیشتر سیاسی زرنگ و دانا از اعضای خانواده متوجه آن نمی پرداخت سود سهام به confrontationist در طول یک بحران پزشکی. در مقابل, راهول گاندی را به خوبی به اطلاع عموم تعامل با اقتصاددانان برجسته Raghuram راجان و Abhijit بانرجی سقوط تخت. یک رهبر است که انتظار می رود به دانستن پاسخ نه دیده می شود درخواست برای راهنمایی. چنین نمایش داده شد باید پرسید پشت درهای بسته.

بیماران و بگیرید و یاد دهید

در سال 2019 دو پنجابی زبان بيمار در مجاورت سوئیت در مجتمع نیویورک معروف در بیمارستان برای درمان سرطان Memorial Sloan Kettering Cancer Center. بیماران و خانواده های آنها بودند و از هر یک از دیگر سوئیت به طور منظم به اشتراک گذاشته شده در خانه پخته شده, هندی, وعده های غذایی با هم و شد بهترین دوستان است. آنها از همان سن و سرگرم کننده دوست و خوشگذران بسیار علاقه مند هستند از مواد غذایی خود را, خوش بینانه در مورد آینده و هر دو احاطه شده توسط صمیمی خانواده است. یکی از بیماران بود و سپس وزیر دارایی آرون برآورده شدهاست که کشف در اوایل سال 2019 است که او تا به حال توسعه یافته سارکوم, نادر, بیماری های سرطانی از بافت نرم. دیگر بیمار, بازیگر Rishi کاپور در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان leukaemia که کشف شد در طول یک فیلم شلیک در دهلی نو در ماه سپتامبر سال 2018 است. هر دو بازگشت به هند در سال گذشته امیدوار است که آنها را فتح کرده بود این بیماری است. اما سرنوشت تا به حال برنامه های دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله