گونی شادی در میان coronavirus ابر بیش از بنگلادش صادرات

آن را مورد ضرب و شتم هدف توسط 17 درصد زمانی که درآمد صادرات از هر دیگر بخش عمده ای باید کاهش یافت با توجه به کروناویروس بحران است.

این اولین بار است که گونی یک بار به نام طلایی فیبر برای هر دو خود را براق طلایی رنگ و مزایای اقتصادی است سرنگون چرم به عنوان بهترین دوم صادرات بخش پشت readymade garments.

این کشور در مجموع درآمد صادرات در 10 ماه بود به ارزش حدود 29.5 میلیارد دلار بیش از 21 درصد خجالتی هدف و 13 درصد کمتر از مقدار به دست آمده در همان آخرین دوره سال مالی.

پوشاک صادرات کاهش یافته و از 14 درصد در سال در سال به $24.48 میلیارد در حالی که چرم صادرات کاهش یافت 16.26 درصد به $700 میلیون.

M Saajjad حسین Sohel رئیس بنگلادش گونی کالاهای صادرکنندگان’ Association یا BJGEA اما می گوید که این پول از گونی صادرات افزایش یافته و با توجه به افزایش قیمت در بازار جهانی اما حجم افزایش داده است و نه بسیار.

بازدید کنندگان به دنبال متفاوت گونی محصولات بر روی صفحه نمایش در یک غرفه در گونی نمایشگاه در Bangabandhu مرکز همایش های بین المللی در روز سه شنبه. عکس: mostafigur رحمان

“اما ما امیدواریم که گونی در نهایت ما خبر خوب,” او اضافه شده است.

او اشاره کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز ضربه بخش سخت است. رشد صادرات کاهش یافته و به 17 درصد در ماه آوریل از 23 درصد در ماه مارس به دلیل مستند.

این BJGEA رئیس معتقد است مردم بیشتر به نگرانی خود را با محیط زیست بهتر از آن است که برای گونی بخش. کشورها در سراسر جهان در حال دور انداختن کیسه های پلی اتیلن و تقاضا برای گونی کیسه بالا برای بسته بندی مواد غذایی سبوس دار است.

“تقاضا افزایش می یابد بیشتر است. ما قادر خواهد بود برای بازگرداندن شکوه طلایی فیبر اگر ما مراقبت از بخش” او گفت:.

صادرکنندگان و حتی فروش خام گونی به هند به جای محلی میلز به عنوان قیمت افزایش یافته است و در بازار های بین المللی, او گفت:. “اما آن را بد برای کشاورزان ما به دلیل آنها در حال گرفتن سهم از سود” سهیل گفت.

کارگران تازه برداشت گونی را از یک قایق در ‘Ghior Haat’ در Manikganj. عکس: Mostafigur رحمان

او همچنین گفته معامله گران نمی شد زیر این قانون است که باعث می شود آن را اجباری برای استفاده از گونی کیسه برای بسته بندی برنج, برنج, گندم, ذرت, کود, قند, پیاز, زنجبیل, سیر حبوبات, سیب زمینی, آرد, فلفل قرمز, زردچوبه, تخم گشنیز و پوسته برنج و گندم است.

دولت 22 کارخانه های تولید جوت در حالی که حدود 200 نفر دیگر در حال اجرا به بخش خصوصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>