اجاره انبار فضای صنعتی به دوباره بجای اول برگشتن به شدت post virus بحران می گویند کارشناسان

The projection for warehousing and logistics leasing has been revised to 30 million sq ft from 40 million sq ft earlier.طرح برای انبارداری و تدارکات اجاره تجدید نظر شده است به 30 میلیون فوت مربع از 40 میلیون فوت مربع زودتر.

اجاره انبار و فضای صنعتی است آهسته از آنجا که از سراسر کشور lockdown اما تقاضا ممکن است افزایش پست-COVID-19 با انتظار رشد در تجارت الکترونیک و امکان تغییر از فعالیت های تولیدی از چین به هند با توجه به کارشناسان صنعت.

“صنعتی و انبارداری است انعطاف پذیر ترین بخش در هند است که به احتمال زیاد به ظهور سریعترین و قوی ترین پست-COVID-19,” املاک مشاور Savills هند گفت: در یک گزارش.

اخبار مرتبط

تقاضا-عرضه صنعتی و انبارداری فضایی است که انتظار می رود برای نرم کردن نسبت به برآورد قبلی در نزدیک مدت و میان مدت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مشاور گفت.

بالاتر عرضه انقباض می تواند منجر به کاهش فرصتهای شغلی و بهینه قیمت آن اضافه شده است.

در آن گزارش ‘هند جلو و مرکز تولید و زنجیره تامین’, Savills هند خود تجدید نظر رو به پایین برآورد برای هر دو جذب و جدید عرضه انبارداری و تدارکات فضا را برای سال 2020 است.

طرح برای انبارداری و تدارکات اجاره تجدید نظر شده است به 30 میلیون فوت مربع از 40 میلیون فوت مربع زودتر.

عرضه تازه در حال حاضر حدود 12 میلیون فوت مربع در این سال از 42 میلیون فوت مربع پیش بینی شده قبلی در سراسر بالای هشت شهر — احمدآباد بنگلور چنای و دهلی حیدرآباد کلکته و بمبئی و پونا.

هنگامی که تماس با سفارت پارک های صنعتی مدیر عامل شرکت Aditya Virwani گفت: “هر دو تدارکات و صنعتی مورد نیاز را ببینید افزایش پست-COVID. دیجیتال شیفت به خرده فروشی آنلاین موفقیت آمیز بوده است و در طول این زمان و خواهد شد که در نتیجه تجارت الکترونیکی شرکت های در حال رشد در هند است.”

سفارت پارک های صنعتی دارای امکانات در ماهاراشترا, Tamil Nadu, Telangana و دهلی شورای ملی مقاومت.

صنعتی و فضای Virwani که همچنین COO سفارت گفت: “هند شده است و قادر به رقابت با چین و دیگر کشورهای آسیایی با تولید و سرمایه گذاری است. در حال حاضر فرصت برای سرمایه گذاری در ترس از راه اندازی در چین است.”

با حمایت مناسب دولت Virwani گفت: فضای صنعتی می توانید یک بوم. “مشتریان موجود ما در حال برگزاری بر روی رشد اقتصادی در چین و به دنبال بازارهای جدید است.”

راجش Jaggi, معاون رئیس – املاک و مستغلات Everstone گروه گفت: بخش انبارداری در نظر گرفته شده است به عنوان یک خدمات ضروری است و بنابراین تا حد زیادی نه تحت تاثیر قرار شده است با توجه به مستند.

Everstone گروه حمایت IndoSpace است به توسعه لجستیک و پارک های صنعتی.

“لیزینگ فعالیت است و انتظار می رود آهسته تر در این دوره عنوان شرکت تمرکز خود را بر حفظ راندمان تولید و زنجیره تامین فرآیند به جای خرید جدید.

“در حالی که ما تجربه کرده اند قابل تغییر در تقاضا به دلیل COVID-19 جدول زمانی برای بستن یک قرارداد ممکن است متفاوت تحت شرایط فعلی,” او گفت:.

هنگامی که مستند دوره است و ساخت میدارد تا Jaggi انتظار دارد که بخش مانند داروسازی تجارت و صنایع غذایی را تا سطح شیب دار خود ظرفیت ذخیره سازی در خط با تقاضا.

IndoSpace پیوستن به تمام ایمنی و بهداشت هنجارها در آن امکانات مختلف او اضافه شده است.

با توجه به Savills هند برای بازیابی این بخش می تواند ارسال سریع همه گیر در پشت قوی ذاتی تقاضا به خصوص از بخش ها مانند e-commerce, 3PL (تدارکات شخص ثالث) FMCG (ضروری کالا/خدمات) و داروسازی.

“حتی در مستند انبارداری فضای مورد نیاز برای بازیکنان به خصوص برخورد با موارد ضروری باید شاهد افزایش تقاضا در نظر سوالات و ابراز علاقه” مشاور گفت.

همانطور که در گزارش تحقیق بیش از 3 میلیون فوت مربع از قرارداد جدید امضا شد در سراسر شش محل تولید 3PL و تجارت الکترونیکی مشتریان در چند هفته گذشته.

“وجود دارد یک خط لوله قوی از توسعه برای انبارداری و تدارکات فضایی که در جریان است در کشور است. بیش از 3000 هکتار از زمین های تحت مراحل مختلف از علت سعی و کوشش و بسته و برای این هدف در حالی که نهادی سرمایه گذاری و معاملات در حدود 600 میلیون تومان در حال حاضر در حال پیشرفت می باشد”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>