فشارها UK govt برای پرس و جو عمومی را به خطر بالاتر از COVID-19 در میان اقلیت های قومی

لندن, مارس 10

فشار بر روی دولت بریتانیا روز یکشنبه به راه اندازی مستقل پرس و جو عمومی به دلایل خطر بالاتر در مواجهه با اقلیت های قومی از جمله سرخپوستان در کشور از coronavirus.

در نامه ای به نخست وزیر بوریس جانسون یک ائتلاف از حدود 70 چهره های برجسته از انگلستان, در اقلیت قومی (بام) زمینه گفت که COVID-19 برجسته نژاد و سلامت نابرابری مسائل در بریتانیا.

آنها هشدار می دهند که دولت در حال انجام بررسی های led توسط بهداشت عمومی انگلستان به عوامل پشت نامتناسب تاثیر این ویروس کشنده در بام گروه فاقد شفافیت است.

“تنها یک پرس و جو عمومی مستقل را ارائه پاسخ های ما نیاز دارید. چنین پرسش ضروری است برای همه به خصوص برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” اظهار داشت: نامه امضا شده توسط بام فعالان و هنرمندان و رهبران مذهبی.

“توسط تحریک چنین درخواست دولت ارائه خواهد شد یک فرصت برای طیف وسیعی از ذینفعان برای ارسال مدارک از طریق یک روند شفاف است. این کمک خواهد کرد که برای بازگرداندن اعتماد عمومی در میان بریتانیا بام جوامع” به آن اضافه شده است.

این گروه معتقد است که چنین یک پرس و جو را فراهم اکتشاف جامع از همه ممکن است عوامل است که می تواند توضیح outsized اثر COVID-19 دهکدهای در بام جوامع قتل به چهار بار به عنوان بسیاری از مردم سفید در برخی از گروه های.

مکاتبات با 10 خیابان داونینگ نیز خواستار تحقیق به بررسی “سطح قرار گرفتن در معرض” به COVID-19 از بام کارکنان مشغول به کار در خدمات بهداشت ملی (NHS) و مراقبت های اجتماعی بخش و همچنین به عنوان کلید کارگران در سراسر هر دو بخش دولتی و خصوصی.

نامه به انگلستان PM می آید به انگلستان دفتر آمار ملی (ONS) آمار یافت در اوایل این هفته که سرخپوستان در میان اقوام است که در صورت لحاظ آماری افزایش خطر مرگ مربوط به COVID-19 نسبت به کسانی که از سفید قومیت.

هنگامی که با توجه به سن در تجزیه و تحلیل, سیاه, مرد پیدا شد 4.2 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19-عوارض مربوط و در صورت 4.3 برابر بیشتر از سفید قومیت مردان و زنان است.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز تحقیقات (ICNARC) سیاه بیماران 14 درصد بیشتر احتمال دارد و بیماران مبتلا به 17 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus پس از دریافت درمان در بخش مراقبت های ویژه در مقایسه با سفید بيماران است.

سخنگوی دولت گفت: “هر مرگ ناشی از این ویروس یک تراژدی است و این مهم است که ما پیدا کردن که گروه ها بیشتر در معرض خطر بنابراین ما می تواند به حداقل رساندن خطر. ما در نتیجه سفارش بهداشت عمومی انگلستان برای درک بهتر عوامل مختلف مانند قومیت است که ممکن است بر اثر ویروس.” PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>