نادر سندرم وابسته به Covid-19 کشته شدن سه کودک در نیویورک

ممکن است 10

سه فرزند خود در نیویورک درگذشت از نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به رمان coronavirus فرماندار اندرو کومو گفت: توسعه است که ممکن است augur یک بیماری همه گیر خطر برای بسیار جوان است.

هر دو کومو و با همتای خود در کشور همسایه ایالت نیوجرسی نیز صحبت کرد و در روز شنبه در مورد این بیماری همه گیر در حال رشد تلفات در سلامت روانی عامل دیگری در ذهن فرمانداران به عنوان آنها وزن تاثیر نصب زیان کار در برابر خطرات بهداشتی در حال حرکت به شل محدودیت در زندگی روزمره.

تقریبا تمام 50 ایالت آمریکا را گرفته اند مراحل را برای استراحت مستند اقدامات این آخر هفته از جمله ایالات آریزونا و می سی سی پی که گزارش افزایش عفونت COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس برجسته خطر موج جدید شیوع است.

کومو گفت: روزانه یک نشست خبری که او به طور فزاینده ای نگران سندرم که سهام علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است که او گفت: شامل التهاب رگ های خونی و بالقوه کشنده آسیب به قلب است.

او گفت: سه فرزند — از جمله پنج ساله فاش روز جمعه — فوت کرده اند از جمله علائم همچنین در حالی که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا مربوط به آنتی بادی نشان می دهد یک لینک است که هنوز به طور کامل درک نشده.

کومو که به عنوان یک پیشرو ملی صدای متحده در پاسخ به coronavirus بحران گفت: مقامات بهداشتی دولت بودند بررسی 73 موارد مشابه که باید لرزاند قبلی فرض که کودکان تا حد زیادی نمی مستعد ابتلا به رمان coronavirus.

“ما آنقدر مطمئن است که این واقعیت ندارد. کودک نو پا کودکان مدرسه ابتدایی در حال ارائه علائم شبیه به بیماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم” کومو گفت. “این بسیار ممکن است که این جریان بوده است برای چند هفته و آن نکرده اند و تشخیص داده شد که مربوط به COVID.”

کومو گفت: مقامات بهداشتی دولت در حال همکاری با نیویورک ژنوم مرکز و دانشگاه راکفلر به نگاهی که آیا اساس ژنتیکی سندرم و خواسته شده توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به توسعه ملی معیار برای شناسایی و درمان موارد است.

سندرم سهام علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است که همراه با تب و خارش پوست ، تورم غدد و در موارد شدید التهاب عروق قلب است. دانشمندان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا این سندرم مرتبط با جدید کروناویروس نیست چرا که تمام کودکان آن را آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک جلسه جداگانه نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: مرگ چهار سال فاش روز جمعه بود و نه مربوط به این سندرم است. “این یک وضعیت خاص با این خوش شانس, بچه,, و ما در حال رفتن به ترک آن را در آن.”

‘سمی مخلوط’

نیویورک و نیوجرسی در کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده حسابداری برای حدود نیمی از 77,737 آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به رویترز شمارش و دو کشور باید در میان دقیقترین مستند قوانین هنوز هم در جای خود.

آنها همچنین در مرکز ویرانگر اقتصادی تلفات تأکید در دولت آمار منتشر شده در روز جمعه نشان دادن نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به 14.7% در ماه گذشته از 3.5 درصد در ماه فوریه و خرد پس از جنگ جهانی دو رکورد 10.8% مجموعه در ماه نوامبر سال 1982 است.

کومو گفت: دولت گزارشهای بسیاری از مسائل بهداشت روانی سوء مصرف مواد و خشونت تمام به استرس اقتصادی و انزوا از مستندات.

روز جمعه در یک مطالعه منتشر شده توسط خوب بودن اعتماد و آکادمی پزشکان خانواده آمریکا برآورد اضافی 75,000 مردم می تواند از دست دادن زندگی خود را به خودکشی و مواد مخدر و دیگر همکاران به “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” ناشی از بحران است.

مورفی تکرار آن. “درمانی برای بحران بهداشت و درمان است که نگه داشتن مردم جدا” مورفی گفت: جلسه. “شما اضافه کردن به که از دست دادن شغل و کسب و کارهای کوچک که شکسته شده است. این یک سمی مخلوط.”

کومو گفت: 226 نیویورک درگذشت از COVID-19 روز جمعه از 216 روز قبل از آن اما کمتر از نیمی از سطح ثبت دو هفته پیش. او گفت: بستری شدن در بیمارستان و لوله ادامه روند رو به پایین شواهد بیشتر دولت به دست آورده است یک اندازه گیری کنترل این ویروس.

مورفی گفت اضافی 166 ساکنان خود را از دولت تا به حال جان بیش از 24 ساعت گذشته از COVID-19 آوردن آن کل مرگ و میر به 9,116 در حالی که مجموع موارد افزایش 1,759 به 137,085.

یک نکته مثبت مورفی گفت: تعداد افراد بستری برای این بیماری ادامه به سقوط با 422 بیماران مرخص بیش از 24 ساعت گذشته پیشی گرفته و در 364 تازه وارد برای درمان.

در عین حال مورفی هشدار داد در برابر خوشنودی و گفت: ترکیبات باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما نه از جنگل مردمی است. اجازه دهید فراموش نکنید که” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de