سنگاپور رونمایی ربات سگ برای اجرای امن فاصله میان پارک را برانگیخت

سنگاپور, مارس 10

دور از پارس سفارشات خود را یک ربات سگ داوطلب خدمت سربازی توسط مقامات سنگاپور برای کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس در شهر-دولت مودبانه می پرسد جاگر و دوچرخه سواران را از هم جدا ماندن.

این کنترل از راه دور چهار پا ماشین ساخته شده توسط بوستون دینامیک برای اولین بار مستقر در پارک مرکزی روز جمعه به عنوان بخشی از یک محاکمه دو هفته است که می تواند آن را ببینید پیوستن به دیگر روبات پلیس سنگاپور فضای سبز در سراسر کشور مستند.

“اجازه دهید نگه داشتن سنگاپور سالم” زرد و سیاه robodog به نام نقطه گفت: در زبان انگلیسی به عنوان آن را در اطراف پرسه می زدند. “برای ایمنی خود و برای کسانی که در اطراف شما لطفا بایستید حداقل یک متر از هم جدا. با تشکر از شما” به آن اضافه شده در آرام-سخن گفته صدای زن.

با وجود niceties نقض سنگاپور سخت مستند قوانین می تواند منجر به جریمه های سنگین و حتی زندان.

شهر-دولت از 5.7 میلیون نفر بیش از 21,000 موارد یکی از بالاترین برگه در آسیا تا حد زیادی با توجه به جرم عفونت در میان کارگران مهاجر زندگی در تنگ خوابگاه در مناطق کم بازدید توسط گردشگران است.

تحت قوانین برای به اجرا درآوردن این مستند در محل تا تاریخ 1 ژوئن ساکنان تنها می تواند به ترک خانه های خود ضروری برای سفرهای مانند خرید مواد غذایی و باید پوشیدن ماسک در همه زمان ها ، ورزش در خارج از منزل جایز است اما باید انجام شود به تنهایی.

یکی دیگر از ربات به شکل یک ماشین کوچک شده است مستقر در نزدیکی یک مخزن برای هشدار دادن به بازدید کنندگان “نه به تنبلی حرکت کردن” و “تجمعات مجاز نیست”.

مقامات در پشت آخرین دادگاه — دولت فناوری و امنیت سایبری سازمان — در بیانیه ای گفت که نقطه بهتر می تواند عبور از زمین های خشن در پارک ها و باغ ها.

و همچنین پخش پیام های یادآوری بازدید کنندگان اجتماعی فاصله اقدامات نقطه است که مجهز به دوربین و تجزیه و تحلیل ابزار برای برآورد تعداد زیادی از مردم در پارک.

مقامات گفتند دوربین ها نمی قادر خواهد بود برای ردیابی افراد و یا ثبت اطلاعات شخصی.

نقطه نیز به تازگی trialled برای استفاده در موقت بیمارستان تحویل دارو به بیماران است. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>