تامیل نادو اشکال پنل تحت سابق RBI Guv Rangarajan به توصیه اقدامات به اقتصاد در مسیر بازگشت

پانل را تدوین اقدامات لازم برای کمک به بخش های مهمی از اقتصاد برای غلبه بر تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

تامیل نادو دولت در روز شنبه تصمیم به راه اندازی بالا در سطح کمیته اقتصاددانان و کارشناسان به رهبری R Rangarajan سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار و رئیس سابق نخست وزیر اقتصادی در شورای مشورتی به توصیه دولت در میان مدت سیاست پاسخ در پی جدی اقتصادی و مالی چالش ها باعث شده covid-19 بیماری همه گیر.

این کمیته شامل جانبازان صنعت مانند Venu Srinivasan رئیس تلویزیون motor company, N Srinivasan معاون رئیس & MD هند سیمان و Vellayan رئیس سابق Murugappa ، هندی, بانک MD و مدیر عامل شرکت Padmaja Chunduru P N Vasudevan, MD & مدیر عامل شرکت Equitas کوچک سرمایه گذاری بانک, M, گوویندا, رائو, اعضای 14 کمیسیون امور مالی و K R Shanmugam مدیر مدرس دانشکده اقتصاد هستند و دیگر اعضای برجسته این کمیته در میان دیگران. این کمیته ارائه گزارش نهایی خود را ظرف مدت سه ماه گفت: یک بیانیه رسمی از Tamil Nadu در دولت است.

اخبار مرتبط

شرایط مرجع پانل عبارتند از: دسترسی به کلی فوری و میان مدت تاثیر covid-19 همه گیر در بخش های مختلف از Tamil Nadu در اقتصاد از جمله تاثیر مستند هزینه های اضافی و مفاهیم با توجه به اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه. آن را به دسترسی به فرصت ها و تهدیدات در کوتاه مدت و متوسط از نظر.

پانل را تدوین اقدامات لازم برای کمک به بخش های مهمی از اقتصاد برای غلبه بر تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر. آن را شناسایی خاص اصلاحات اقدامات گرفته شود دولت برای حمایت و ترویج رشد بخش های مهمی از اقتصاد است. کمیته ارزیابی تاثیر بحران در وزارت امور خارجه دولت وضعیت مالی و راه forw-داده های خود را کوتاه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>