Anthony Fauci بالا-پروفایل عضو مجلس coronavirus پاسخ تیم در نظر گرفته می شود در خطر نسبتا پایین بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض, به گفته یک نماینده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID).

Fauci از 79 سال NIAID مدیر را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 و او را همچنان به آزمایش می شود به طور رسمی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield “خواهد بود teleworking برای دو هفته آینده” پس از “کم خطر قرار گرفتن در معرض” روز چهارشنبه به یک فرد در کاخ سفید که دارای بیماری واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه به نقل از یک سخنگوی. Redfield است که 68 سال سن دارد.

غذا و داروی آمریکا کمیسر Stephen هان که 60 سال است در قرنطینه برای یک تا دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19, FDA سخنگوی رویترز میگوید: اواخر روز جمعه.

هر سه از مقامات برنامه ریزی شده بود به شهادت در روز سه شنبه به یک کمیته مجلس سنا به دنبال در مراحل متحده و دولت فدرال در حال گرفتن به بازگشایی کسب و کار و مدارس که بسته شده اند در تلاش برای کنترل گسترش بسیار مسری ویروس.

Coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مسن است. با توجه به CDC هشت نفر از 10 مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 شده اند افراد 65 سال و بالاتر.

هان بلافاصله در زمان یک تست تشخیصی برای coronavirus و نتایج منفی بودند FDA سخنگوی مایکل Felberbaum گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“به عنوان Dr هان نوشت: در یک یادداشت به کارکنان او به تازگی در تماس با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دستورالعمل CDC او در حال حاضر در قرنطینه برای دو هفته بعد” FDA سخنگوی گفت.

سیاسی گزارش هان تا به حال در تماس با کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس را فشار دهید ،

میلر همسر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران آزمایش مثبت در جمعه بالا بردن سطح هشدار در مورد ویروس پتانسیل گسترش در کاخ سفید درونی دایره.

تشخیص میلر است که در کاخ سفید برای مهاجرت مشاور و نویسنده سخنرانی استفان میلر نازل شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه روز جمعه. نوکر برای معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de