زمان برای صنعت نساجی به reorient, توقف به دنبال بسته: Smriti Irani

Irani said the textiles ministry is in discussion with the West Bengal government to work out a plan to help the jute industry. ایرانی گفت: منسوجات وزارتخانه در بحث با غرب بنگال دولت به کار کردن یک طرح برای کمک به گونی میباشد.

اتحادیه وزیر Smriti Irani در یکشنبه پرسید: صنعت نساجی به reorient خود و نه بستگی بسته های مالی از دولت به عنوان منابع مالی خود را در حال حاضر تحت فشار با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“وقت آن است که برای این صنعت به فرو رفتن. صنعت نساجی شده بود به دنبال بسته و یا پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط

“اکنون وقت آن است که برای یک مسیر جدید و تفکر جدید. این صنعت قابلیت. اگر آنها تغییر جهت خود را, آنها نمی خواهد نیاز به بستگی دارد” ایرانی گفت: در تعامل با اعضای بازرگانان اتاق بازرگانی و صنعت از طریق وبینار.

او با ذکر مثال از ساخت PPEs برای پزشکان و دیگر پرسنل بهداشت و درمان در طی یک و نیم ماه.

شرکت نساجی JCT در پنجاب به دنبال حمایت از فری نمونه از PPEs به یک آزمایشگاه در اورنگبد برای تست در طول مستند و دولت کمک کرده بود این شرکت برای این, او گفت:.

بیشتر چنین مداخلات ساخته شد, Irani گفت.

او گفت: اعضای این شهر مبتنی بر صنعت بدن که “پول شما انتظار می رود که این پول و در حال حاضر شهروندان تقاضا جزئیات هر پنی (صرف)”.

“دولت کار ساخت سیاست و ارائه پشتیبانی” پارچه وزیر گفت.

دولت انجام شده است بهترین خود را برای حمایت از همه, او گفت:, و اضافه کرد که بانک مرکزی هند در حال حاضر با توجه تسهیلات بانک ها و حمایت از کسب و کار به جزر و مد در طول بحران.

ایرانی گفت: منسوجات وزارتخانه در بحث با غرب بنگال دولت به کار کردن یک طرح برای کمک به گونی میباشد. کشاورزان نیاز 4,500 میلیون تن از خبره گونی دانه برای بهبود کیفیت طلایی فیبر و تنها بخشی از این در دسترس است در حال حاضر, او گفت:.

“ملی گونی هیئت مدیره است که به دنبال راه هایی برای بهبود کیفیت گونی. این صنعت به مسیر سود خود را نسبت به تجدد به بهبود کیفیت گونی,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>