مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس بحران شده است مطلق و هرج و مرج فاجعه: اوباما

واشنگتن ممکن است 10

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر شده است “مطلق هرج و مرج فاجعه” برای امریکا باراک اوباما گفت: starkest ارزیابی و در عین حال از رئیس جمهور سابق در مورد جانشین او را “کم خونی و پر از لکه” در پاسخ به بهداشت جهانی بحران.

اوباما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تماس خصوصی در جمعه شب با افرادی که برای او کار می کرد در کاخ سفید و در سراسر دولت او با توجه به ما گزارش های رسانه ها.

در 30 دقیقه مکالمه با اعضای اوباما انجمن فارغ التحصیلان سابق رئيس جمهور از حزب دموکرات گفت: فقیر پاسخ به شیوع کروناویروس در خدمت به عنوان یک انتقادی یادآوری برای چرا دولت قوی رهبری مورد نیاز است در طول یک بحران جهانی است.

در طول تماس اوباما گفت که او خواه جانشین رویکرد به دولت بود تا حدودی مقصر ما پاسخ به کوروناویروس.

بیش از 78,000 مردم در حال حاضر در درگذشت ما و این کشور به 1.2 میلیون تایید موارد COVID-19 — هر دو تا کنون بالاترین در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به کروناویروس همه گیر است oscillated. در ماه فوریه او آن را رد کرد و گفت آن را ناپدید می شوند اما از اواسط ماه مارس او اذعان شدت آن است.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت” اوباما بیان شد که در تماس است.

“آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری وقتی که طرز فکر است operationalised ما در دولت” اوباما بود که ما رئیس جمهور برای دو دوره متوالی از سال 2009 تا سال 2017 گفت.

تماس در نظر گرفته شده برای تشویق سابق اوباما کارکنان برای تبدیل شدن به درگیر در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کاخ سفید پیشنهاد در برابر تهمت در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, سی ان ان گزارش شده است.

“این انتخابات که در آینده در هر سطح—بسیار مهم است زیرا آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی” اوباما که تایید بایدن به طور رسمی در ماه گذشته گفت.

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن—که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی است.” اوباما با استفاده از قوی ترین کلمات برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و coronavirus بحران و آن جهان بینی سی ان ان اشاره کرد.

“این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه” اوباما اظهار نظر.

نظرات اول شد به گزارش اخبار یاهو که به دست آمده صوتی ضبط تماس.

اوباما مدیر ارتباطات کتی هیل تایید تماس به رادیو فردا گفته است که هدف آن این بود که به “به لمس پایه در طول این زمان به بحث در مورد اهمیت کمک به انتخاب بایدن و دموکرات ها بالا و پایین این رای گیری قرار می گیرند.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در پاسخ به اوباما انتقاد در بیانیه ای گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “coronavirus پاسخ بی سابقه بوده است و ذخیره آمریکا زندگی” رادیو فردا گزارش داد.

برخی از 3000 اوباما فارغ التحصیلان مدیریت زمان در روز جمعه بحث به عنوان بخشی از مجموعه منظم از تجمعات از تنگ گره شبکه ان بی سی نیوز گزارش داد.

اوباما به اشتراک گذاشته شده است که دو دختر خود را مالیا و ساشا به او نشان داده شده ویروسی Infinite ویدئوها در نظر گرفته شده برای تضعیف رای دهندگان از حمایت بایدن در انتخابات است.

“من 58 سال, پیر مرد, من, ندارد, پاسخ, اینجا,” اوباما گفت. اما او گفت: پیدا کردن راه حل برای مقابله با آن و آدرس آن را “دراز مدت ماموریت” برای سابق خود کارکنان است.

اوباما بارها و بارها حمایت بایدن معاون رئیس جمهور در تماس است اما گفت که نه فقط به اندازه کافی به حمایت از او در انتخابات ریاست جمهوری, اما برای اطمینان از دموکرات ها برگزار می شود و برنده عقب کنترل سنا را به عنوان به خوبی.

“من قصد دارم به صرف زمان زیادی لازم است و مبارزه تا آنجا که من می تواند برای جو بایدن. همه ما می دانیم جو” اوباما به نقل از به نقل از NBC News, report.

اوباما نیز به شدت مورد انتقاد قرار دارد و تصمیم به رها کردن اتهامات جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

فلین در میان دستیاران سابق به رئیس جمهور تهمت محکوم طول مشاور ویژه تحقیق ادعا شده در انتخابات روسیه دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا.

او التماس کرد گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد تماس با سفیر روسیه به آمریکا. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de