زوم Xoom کار Züm: چرا هر صدا راه اندازی سریع در حال حاضر ؟

به عبارت دیگر: زوم بالندگی در حالی که Züm هرس و شاید Zume محکوم شد?

سریع صدایی راه اندازی به نظر می رسد باید نمایاندن. وجود دارد Zoomd, Zoomi, Zumi, Zoomy, Zoomies, Zoomin, Zoomvy, Zoomly و Zoomph. زوم.هوش مصنوعی ارائه می دهد مجازی دستیاران Xoom یک پرداخت خدمات و Zumobi آیا موبایل بازاریابی محتوا است. تراکتور زوم در اورباندال آیووا می گوید آن است که revolutionising خرید تجهیزات کشاورزی در حراج.

من از نانسی فریدمن که اجرا می شود Wordworking یک نامگذاری مشاوره در اوکلند کالیفرنیا که آیا من از دست دادن ذهن من است. او یک جستجو و پیدا 575 زنده علائم تجاری که شامل “زوم” و یا “xoom.”

“من مطمئن هستم که همه آنها فکر می کردند که تنها یک” فریدمن گفت.

قوی ترین مارک های خاطره انگیز, توصیفی, او اضافه شده است. اما در تجربه مردم با مهندسی پس زمینه همیشه نمی بینم ارزش یک استعاره خوب. “و در حال حاضر همه آنها در سایه زوم” او گفت:.

راه اندازی تصور می شود بسیار سریع است. آنها “حرکت سریع و شکستن همه چیز” آنها “استخدام سریع, آتش سریع” و آنها قطعا شکست سریع. آنها یک مجله: شرکت سریع. آنها باید یک رژیم غذایی: روزه متناوب.

برخی از شرکت های تحت اللفظی در مورد آن. آنها قرار داده و آن را در نام خود را. FastPay, Fastpath, Fastly. Qwick, Quikr, Quikly. Instacart, Instabase, Instawork. شما آن را دریافت کنید.

اما بسیاری ترجیح می دهند برای انتقال خود را با سرعت و حتی سریعتر — سریع تر از مغز انسان می تواند درک کلمات. کشتن عوامل پیچیده مانند متن و مفهوم و جایگزین کردن آنها با تلفن های موبایل. زوم وروم بوم!

سرمایه گذاران باید swooned. یکی بالای دره سیلیکون سرمایه گذاری شرکت سرمایه سکویا سرمایه گذاری در سه پر از وزوز شرکت: Züm, Xoom و زوم. شرکت های دیگر در امان نیستند. SoftBank چشم انداز صندوق حمایت Zume و Ziroom. همچنین Petuum.

آیا صرفا صدایی سریع به یک شرکت یک مزیت? و یا زوم را موسمی خراب صوتی مناسب? برای ده دقیقه در یک قرنطینه پنج شنبه شب من spumed. سوال loomed. آن من مصرف می شود. Foredoomed من. تقریبا entombed من.

واقعیت: شده اند وجود دارد حداقل 120 نوپا که نام شامل چیزی است که برای تلفن های موبایل مانند “زوم”.

واقعیت: آنها مطرح شده جمعی از 1.8 میلیارد در بودجه با توجه به گسترده زحمت ساخته شده با داده ها از Techcrunch, PitchBook, AngelList, کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده و یک وب سایت به نام Fundz.com.

واقعیت: صفحه گسترده است که به نام “سریع صدایی راه اندازی: پناهگاه در محل می گذرد با تشکر برای به درخواست “

واقعیت: حدود 40 یا پس از راه اندازی — یک سوم — به نظر می رسد مرده است.

واقعیت: بسیاری از استارتاپها شکست. اما نه من zoomies — آنها مانند زامبی! من zoomsters. من zoomstars. من zoomskis. من zoomslices. من zoommuffins. این zoomistadors. این zoomerinos? این zoompadres. این zumigos! هیچ صبر کنید که یک شرکت واقعی. به هر حال آنها بیشتر انعطاف پذیر. آینده غولهای مرتب برای ثروت.

و در عین حال سوالات ballooned: صرفا نه عدم همان موفقیت? لپ تاپ من fumed, festooned با زبانه (222). من احساس marooned. در این مرحله قرنطینه شیوه زندگی اثرگذارندهها را توصیه من به دور نبش خودم از اینترنت من پیله شاید گوش دادن به “Va Va Voom” در یک پی سی.

اما دیگر gung-ho کارشناسان خواهد التماس که من در فشار است. این جوخه سخن هر کسی که نمی سطح بالا “10x” در قرنطینه است که یک دلقک است. شکسپیر نوشت: “شاه لیر” در طاعون!

این بررسی من بود “شاه لیر.” همه من نیاز به پاسخ به یک سوال ساده: چه آن را به معنی موفق خواهد بود ؟

گوگل نتایج مجمل. بدتر از عوامل پیچیده قارچ است. به عنوان مثال: آمریکایی ها در نسل بعد از نسل وای هستند که خود را “zoomers.” و آنچه در مورد قدرتمند پرچم کاشته شده توسط مزدا 15 سال “زوم, زوم, زوم” آگهی مبارزات انتخاباتی ؟ Zumba است هنوز هم یک چیزی است ؟ و مهم ترین: آیا افرادی که در تماس با آن چیزی که در آن سگ اجرا در اطراف مانند دیوانه “zoomies” احساس می کنم در همه خجالت?

اینها پرسش های وجودی از زمان ما است. من نیاز به کمک. من ایمیل فرستاده سرمایه سکویا به بپرسید که چرا این شرکت دوست دارد بزرگ zoombinos بسیار است. یک سخنگوی نوشت: “ما آنها را دوست دارم اما دور ماندن از اندوه و عذاب است.” آیا آنها فکر می کنم این یک شوخی است ؟

من سعی کردم بنیانگذاران. XoomDat یک نرم افزار راه اندازی شده آغشته کردن غنایم سریع آن صدایی نام با توجه به عثمان Condé آن اجرایی. “مشتریان ما تقریبا بلافاصله ساخته شده ارتباط بین شرکت و نام” او گفت:.

سپس من مواجه می شوند یک شرکت که bafflingly تغییر نام آن از Zoomstra (عملا مافوق صوت) به Guide-a-راما — بسیار کندتر به نظر من. هارون Kassover شرکت موسس گفت: تغییر بخشی از یک 2014 “محوری” از فروش راهنماهای برای بازاریابی ، نه کسب و کار و شاهد موفقیت های زیادی او اضافه شده است.

“اگر ما تا به حال ما را تغییر نام” Kassover نوشت. او گفت که او ارائه می دهد برای Zoomstra.com دامنه, که بدان معنی است که شما بیش از حد قیمت یک doubloon می تواند زوم.

زندگی بهتر در خط کند? من ایمیل فرستاده آهسته سرمایه گذاری یک شرکت سرمایه گذاری در سان فرانسیسکو. نام “خارج از غرفه به عنوان یک بیت کنایه آمیز گفت:” کوین Colleran یک شریک در شرکت است. بنیانگذاران همیشه در مورد آن بپرسید ،

آهسته است و نه سرمایه گذاری در هر سریع صدایی اما درست به آن نام تجاری آن را به هنگام راه اندازی به نام مکی. من در زمان یک نفس, به غور و تعمق کهنه آپارتمان هوایی در نظر گرفته و آخرین بار من تا به حال قرار دادن بر روی یک جفت از “سخت است.”

که بعد از ظهر من یک زوم تماس از کریستوفر مورفی, بنیانگذار Zoomforth یک نرم افزار راه اندازی. او را در انتخاب نام سال 2012 به دلیل “زوم” صدا aspirational و اگر او افزود: “چهارم” به آن دامنه در دسترس بود برای $13.

مختلف, نقاط, Zoomforth کارکنان فکر چرا Zoomforth نامگذاری شد Zoomforth. “ما نمی اند و پاسخ” مورفی گفت.

اما تغییر علامت تجاری شده اند که گران قیمت و سروپا کمک به راه اندازی آن جای پا. “زوم امر در هر نوع از خدمات در هر نقطه” مورفی گفت. “آنچه در آن فاقد ويژگی آن را به شما می دهد در کاربرد.”

Zoomforth اشتباه شده برای زوم ویدئو کنفرانس سرویس جایی بین 100 و 1000 بار او برآورد شده است. از جمله پدرش که به تازگی در پاسخ به یک خانواده زوم دعوت کرد و گفت: “من خیلی خوشحالم که ما در نهایت قادر به استفاده از نرم افزار خود را” با توجه به مورفی.

“این خنده دار است,” او گفت: “و تا حدودی افسرده.” درست مثل این مقاله فرض می کنیم.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>