Anti-مستند تظاهرات تهدید آلمان coronavirus نبرد: سیاستمداران

برلین, مارس 11

سیاستمداران آلمانی با بیان زنگ در روز دوشنبه بیش از ضد قفل تظاهرات برگزار شده در شهرستانها عمده در آخر هفته هشدار داد که نظریه پردازان توطئه و دیگران با یک دستور کار شد بهره برداری از سرخوردگی با اقدامات شامل coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که تظاهرات برگزار شد و در برلین, مونیخ و اشتوتگارت شد نسبتا متوسط در اندازه چند منجر به خشونت و درگیری با پلیس به عنوان پر بسته بندی شده جمعیت نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز طراحی شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اعتراضات نصب شده در قسمت توسط طرفداران تئوری های توطئه سرزنش هر کس از واکسن سازان برای میلیاردر نرم افزار سرمایه دار خیلی مهم و نیکوکار بیل گیتس برای این بیماری آمد و به عنوان ویروس, نرخ تولید مثل در آلمان علامت برگشت بالاتر از آستانه بحرانی از 1.

“آلمان رایگان چشم انداز رسانه های که اطلاع در مورد تمام جنبه های همه گیر” سخنگوی دولت Steffen Seibert روز دوشنبه گفت:. “مغلق ادعا و نفرت پر اظهارات نظریه ها در مورد شر machinating در سطح جهان هستند و چیزی کاملا متفاوت است.”

آلمان موفق شده است با استفاده از اجتماعی فاصله به کاهش گسترش ویروس. اما روز یکشنبه “R” شماره که در ضمنی که هر یک حامل است که در حال حاضر آلوده کردن بیش از یک نفر دیگر به طور متوسط برجسته معضل مواجه مقامات آنها به عنوان طرح آهسته بازگشایی بزرگترین اقتصاد اروپا.

“این ایده که همه گیر شد عمدا معرفی شده برای کنترل مردم است که بیل گیتس و یا دیگر نیروهای تاریک هستند و در پشت آن می رسد به وسط جامعه” گئورگ مایر وزیر کشور از تورینگن منطقه گفت: Der Spiegel magazine.

یک کارمند فدرال وزارت کشور شد رها از وظایف خود را در آخر هفته بعد از نوشتن و به طور گسترده ای توزیع 80-صفحه سند در وزارت notepaper که در آن او توضیح داده coronavirus به عنوان بدتر از عادی ‘آنفولانزا. وزارت توصیف کاغذ به عنوان مدنی بنده نظر شخصی.

اجتماعات بزرگ مانند آخر هفته تظاهرات در خطر تبدیل شدن به عفونت نقاط داغ حتی به عنوان مقامات آلمانی عجله برای آماده سازی گسترش امکانات پزشکی برای مقابله با احتمال شیوع بیماری های جدید و یا گسترده تر موج دوم.

برلین اعلام کرد روز دوشنبه که یک ad hoc بیمارستان برای coronavirus بیماران در این زمینه در این شهر نمایشگاه فضای باز کرده بود پس از چهار هفته از ساخت و ساز.

یکی از 50 امکانات از جمله ساخته شده است در سراسر کشور طراحی شده است برای دریافت سرریز بیماران در صورت جدی شیوع ترک تاسیس تخت بیمارستان رایگان برای جدی ترین موارد است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de