استرالیا کودکان به آرامی رزومه مدرسه به عنوان coronavirus محدودیت کاسته

سیدنی, مارس 11

کودکان در برخی از کشورهای استرالیا شروع به بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه پس از تمدید شکستن با توجه به کروناویروس جدید به عنوان کشور میزان عفونت های جدید آهسته ادامه داد.

دانش آموزان, New South Wales, پرجمعیت ترین ایالت و ایالت شمال کوئینزلند شروع رفتن به مدرسه به صورت محدود برای کاهش خطر گسترش این بیماری رهبران دولت گفت.

NSW دولت گفت: تحویل هزار لیتر صابون و دست sanitiser به مدارس و همچنین تجهیزات حفاظت شخصی و متوسط مانیتور. کلاس اندازه کاهش خواهد یافت و فعالیت های شامل حداقل تماس فیزیکی بین دانش آموزان, بسیاری از آنها نمی با حضور در مدرسه از اواسط ماه مارس.

“من می دانم که این یک کمک بزرگ برای خانواده ها” NSW برتر Gladys Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

“این یک کمک بزرگ برای دولت چون ما می دانیم چقدر مهم است برای دانش آموزان به دریافت خواهید کرد که به صورت چهره به چهره آموزش,” او اضافه شده است.

دانش آموزان سال آخر که امتحانات قطع شد توسط ویروس پاسخ خواهد حضور حداقل سه روز در هفته در کلاس Berejiklian گفت: با برنامه ریزی برای بازگشت به صورت تمام وقت در کلاس حضور و غیاب برای همه دانش آموزان تا پایان مارس.

NSW رنج می برد در حدود 45 درصد از این کشور 6,941 مورد تأیید و 97 مرگ و میر. اما این گفته آن آغاز خواهد شد کاهش برخی از محدودیت های شخصی و جنبش بعد از این هفته به عنوان نرخ جدید عفونت باقی می ماند.

دولت ثبت شده فقط یک مورد جدید در 24 ساعت به صبح روز دوشنبه از 13 مورد جدید در سراسر کشور.

استرالیا دوم پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا خواسته است پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر ممکن است تا اواسط سال و برنامه های به روز رسانی در اجتماعی آن فاصله اقدامات در روز دوشنبه.

پس از سه مرحله برنامه ریزی در روز جمعه به سهولت محدودیت در استرالیا داخلی جنبش جولای توسط دولت فدرال و مقامات دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه برای بحث در مورد راه های مقابله با خطرات ناشی از جمعیت در حمل و نقل عمومی به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی این کشور افسر ارشد پزشکی گفت: در تعطیلات آخر هفته.

معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفت: استرالیایی ها را به مسئولیت اعمال خود را اجتماعی فاصله اقدامات و همچنین به عنوان کسب و کار و محل اپراتورها برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“یک (دوم) موج در سراسر کشور بعید است اما ممکن است اگر ما در خارج وجود دارد و ممزوج شدن بیش از حد” Coatsworth گفت: کانال نه تلویزیون.

“ما می خواهیم مردم را به خارج از مغازه ها برای بازگشایی, اما آنها باید آن را در راه به عهده دارند.”

استرالیا تا حد زیادی اجتناب بالا COVID-19 مصدوم شماره از کشورهای دیگر به سرعت پس از معرفی در سراسر کشور اقامت-خانه سفارشات و مرز تعطیلی از جمله بسته شدن مرزهای بین کشورها. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>