بنگلادش به ارمغان می آورد به عقب 125 رشته شهروندان از انگلستان در میان همه گیر

آنها وارد داکا در ویژه پرواز اجاره از Biman Bangladesh Airlines از لندن در 9:45 am دوشنبه.

بسیاری از بازگشت مسافران دانشجویان کمیسیون عالی بنگلادش در بریتانیا در بیانیه ای گفت.

بنگلادش کمیساریای عالی به انگلستان سعیده مونا Tasneem شاهد عودت در فرودگاه لندن.

دولت در درخواست از بنگلادش کمیسیون عالی در لندن چیده شده برای یک پرواز خاص توسط Biman و اجاره با بنگلادش نیروی هوایی رفاه اعتماد به بازگرداندن آن رشته شهروندان است.

کمیسیون عالی تسهیل بازگشت آنها با تشکیل یک COVID-19 اضطراری کمیته بازگشت. در ابتدا بیش از 200 نفر از اتباع بنگلادش از جمله دانش آموزان تا به حال رزرو صندلی در پرواز اما بسیاری از آنها بعد از لغو خود را رزرو.

همه مسافران انجام شده پزشکی گواهینامه به طوری که آنها می تواند هدایت به صفحه اصلی قرنطینه’ پس از بازگشت خود به بنگلادش, این کمیسیون گفت.

“ما سپاسگزار به دولت به خصوص نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و وزارت امور خارجه خود را برای ابتکار و بنگلادش نیروی هوایی به طور خاص برای اجاره این پرواز گفت:” کمیساریای عالی.

“ما با فروتنی احساس خشنودی که ما می تواند دوباره بنگلادش شهروندان به ویژه دانش آموزان رشته در انگلستان با خانواده های خود در بنگلادش قبل از سعید فطر جشنواره است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>