بنگلادش معرفی e-عدالت در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس

“این یک روز خاص برای قوه قضائیه از بنگلادش است. من امیدوارم که دادگاه با موفقیت انجام شده از طریق این فرایند” Md Saifur Rahman, دیوان عالی کشور, سخنگوی و مامور ویژه از دادگاه عالی بخش گفت: bdnews24.com.

او تایید کرد که e-عدالت روند آغاز شده در سراسر کشور در صبح روز بعد از رئیس دادگستری سید محمود حسین در روز یکشنبه با صدور بخشنامه در برگزاری دادگاه از راه دور.

“این بدون شک بهترین گام برای اطمینان مردم را از حقوق قانونی در این لحظه” بنگلادش دادگاه عالی کانون جمهور AM امین الدين گفت.

“اما وجود دارد برخی از مشکلات. قضات و وکلا و مقامات دادگاه ممکن است در برخی از مشکلات در ابتدا از آنجا که ما نه به آن استفاده می شود. اما به اعتقاد من اگر ما آموزش و شامل همه با این روند خواهد شد نتایج عملکرد,” او اضافه شده است.

وکلای پرونده در مجموع 11 وثیقه تجدید نظر با دادگاه عالی در اولین روز. قضات تصمیم خواهد گرفت که آیا برای شنیدن موارد یا نه. وکلا خواسته شده برای توضیح ضرورت مجازی شنوایی در برنامه ایمیل فرستاده شده به دادگاه مرتبط.

یک مقام رسمی درخواست ناشناس ماندن اتهام “سوء مدیریت”. “هیچ کس می تواند یک تصویر واضح و روشن” او گفت:.

برنامه عمران ملل متحد گفت: این امر با ما لینک و نرم افزار. این امر همچنین ایجاد یک حساب ایمیل که وکلا ارسال خواهد برنامه های خود را. من نمی فهمم چگونه از وکلا ارائه دادخواست” این مقام گفت.

وکیل Shishir منیر که درخواست دنبال وثیقه به صورت روزانه Sangram ویرایشگر ابوالقاسم اسد با اشاره به دو موضوع.

“ما نمی توانیم پیگیری دادخواست ما. ما باید صبر کنید تا زمانی که دادگاه در پاسخ از طریق اس ام اس و ایمیل,” او گفت:.

“و ما باید برای جمع آوری Vakalatnama از زندان مقامات. چگونه می توانم دریافت مقالات از زندان مقامات در میان این shutdown? بنابراین باید وجود داشته باشد یک سیستم دیجیتال برای این,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de