مهاجران بنگالی التماس کمک کند اما Mamata دولت مشغول در گمراه کردن مردم: BJP را کایلاش dalton ellis

west bengal corona update West Bengal وزیر Mamata بانرجی. فایل عکس

West Bengal Coronavirus اخبار: بی جی پی در روز دوشنبه متهم West Bengal وزیر Mamata بانرجی از “گمراه کننده” مردم در حد coronavirus موارد در دولت های “پنهان” آن اعداد حقیقی.

“زمانی که غرب بنگال شده است آمار COVID-19 پس از آن که در آن شما پنهان Mamata ji? مردم از دولت خود می خواهند بدانند که در آن شما و آنچه شما انجام می دهند ؟ دولت را به مردم و بنگالی کارگران خارج شده اند شفاعت شما برای کمک به” BJP دبیر کایلاش dalton ellis گفت.

اخبار مرتبط

Dalton ellis که مسئول حزب خود را در امور شرق دولت ادعا که Trinamool کنگره رئیس جمهور “مخفی” اعداد حقیقی از coronavirus بیماران و “گمراه” مردم است.

او مدعی شده است که “فساد” در جیره غذایی دریافت شده از مرکز در حالی که افراد نیازمند باقی مانده است “گرسنه”. سلامت کارگران داده نشده است امنیت او اضافه شده است.

در میان افزایش COVID-19 موارد در دولت بی جی پی و TMC شده اند درگیر در یک جنگ تلخ از کلمات است. BJP او را متهم کرده است دولت نادرست بحران در حالی که TMC به نوبه خود گفت: زعفران است استفاده می شود دولت مرکزی ماشین آلات برای هدف سیاسی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>