گرفتن در کره ای سینما از نیمکت خود را

توجه داشته باشید که مدیر Eom یو-na’s 2018 کمدی, درام “راز ماموریت است.” مجموعه ای در سال 1941 هنگامی که کره توسط ژاپن در آن ستاره خشن اما دوست داشتنی Yoo Hae-jin که نقش یک بی سواد جنایی به نام کیم پان-soo. کیم می افتد با کتابی به زبان کره ای جامعه است که در برابر استعمار خواسته های ژاپنی نظامی اختصاص داده شده به مستندسازی و حفظ زبان کره ای — حتی اگر آن هزینه های آنها را در زندگی خود را. “کلمات حاوی یک ملت روح” یکی از اعضای توضیح می دهد که به کیم. این فیلم یک تصویر از کره غرور فرهنگی و حیاتی یادآور خشونت های ساخته شده توسط اشغال.

برای کسانی که علاقه مند به چیزی کمی بیشتر عاشقانه, Lee Jang-hoon بازسازی 2018 فیلم “با شما” — اقتباس از سال 2003 مانگا رمان به همین نام توسط بهترین فروش نویسنده ژاپنی Takuji ایچیکوا — هر دو dreamily افسرده و lightheartedly خنده دار. بازیگران megahunk So Ji-sub و افسرده Son Ye-jin, “با شما” می گوید یک داستان غم انگیز از یک پسر جوان که از دست می دهد و مادرش (با بازی پسر). قبل از او می میرد او وعده او کودک است که او را به بازگشت به دیدن او و پدرش (با بازی بیشتر) در طول کره فصل بارانی. هنگامی که او را یک رمز و راز عمیق تر در مورد زن و شوهر و عشق خود را نشان داد.

یکی دیگر از فریبنده فیلم به طور خاص برای بزرگسالان جوان مخاطبان است Um Tae-hwa را “محو زمان: یک پسر که بازگشت” از سال 2016. یک دختر نوجوان به نام Su-rin (با بازی Shin Eun-soo) و دوستان او کشف یک شبح وار غار جایی که آنها کشف تخم مرغ جادویی که upends هر دو زمان و واقعیت است. هنگامی که چند تن از کودکان از دست رفته, Su-rin حساب از آنچه اتفاق افتاده است به سوال نامیده می شود. زیبایی در یک جزیره دور افتاده “اضمحلال” است وهم آور و حمل و نقل. آن قطاری با حساسیت شاعرانه, چگونه اشتباه یک نوجوان می تواند احساس.

در نهایت برای کسانی که با وسواس کره افسانه ای Joseon — که میرسد پنج قرن است — Lee Joon-ik 2015 اسکار-نامزد دریافت جایزه “تاج و تخت است.” فیلم صفر در یکی از دراماتیک ترین لحظات در کشور تاریخچه زمانی در 1762 پادشاه Yeongjo (با بازی Song Kang Ho از “انگل”) مجبور شد به محکوم پسرش شاهزاده سادو (با بازی یو Ah-in) به مرگ پس از سادو تلاش برای ترور او. تاج و تخت شاهزاده در نهایت قفل شده است و در برنج قفسه سینه و سمت چپ به مرگ است. دوره لباس و دادگاه عینک در حال حمل و نقل و استادانه آهنگ است که قادر به انتقال این مجموعه گیری است که یک مرد است که هر دو از یک خط کش و یک پدر باید چهره.

از طریق 30 ژوئن در koreanculture.org.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de