Coronavirus بحران: هند باید آدرس خمیازه کشیدن شکاف در زیرساخت

 Coronavirus, testing, quarantine,Covid-19, Coronavirus India cases, Covid-19 India cases, migrant labourer, Anti-body test, RT-PCR, Chinese antibody kit, hospital beds, isolation wards, ventilators, PPE, Maharashtra بدون فوری دوره-اصلاح در چند ماه lakhs از Covid زده سرخپوستان را هیچ بیمارستان تخت ICU امکانات و غیره.(حسن نیت ارائه میدهد: PTI عکس)

به غیر از پشت و جلو مهاجر کارگر و شرم آور راه آنها را—در مقابل کسانی که پرواز در هواپیما — این سیل سفارشات در تست (موارد خفیف مرخص می شود بدون تاييدی!) و بستری شدن در بیمارستان (موارد خفیف به در خانه درمان می شود) نشان می دهد هند ضد Covid استراتژی کاملا ad-hoc. برخی از این بود که انتظار می رود با توجه به اینکه چگونه سریع این ویروس در حال گسترش است چگونه کمی از ما می دانیم که از آن رفتار و نزدیک به حالت شکسته ما بهداشت و درمان. اما اگر ما نمی البته درست سرعت — همانطور که در 3 ماه طرح از بیماری و آنچه ما نیاز داریم در چند ماه lakhs از Covid زده سرخپوستان را هیچ بیمارستان تخت ICU امکانات و غیره.

تست کیت یک جای خوب برای شروع است. در آغاز ماه آوریل حدود 50000 آزمون انجام شد و در حدود 2000 عفونت یافت شد. به عنوان تقاضا برای تست بیشتر افزایش یافت—به خصوص پس از 70-80 ٪ از افراد آلوده بدون علامت هستند — هند ramped تا به سرعت و تا پایان آوریل 8.3 لاخ آزمون انجام شد و آن دو برابر شده است پس از. در حالی که وجود دارد بسیاری از کسانی که استدلال می کنند این است که هنوز هم ناکافی—هندوستان می کند 1,189 آزمون در هر میلیون نفر در مقابل 26,310 در ایالات متحده—هند کارشناسان استناد به کم بودن تعداد مرگ و میر و تعداد افرادی که تست مثبت (4%) می گویند تست کافی است; حتی در سطح کنونی از آزمایش, اما, نیاز به یک افزایش بزرگ در کیت های آزمایش.

اخبار مرتبط

اگر ویروس-گسترش دو برابر در هر 10 روز—این است که خوش بینانه, داده, موارد دو برابر هر 12 روز طول مستند—ما باید 2.2 میلیون متاثر از پایان ماه ژوئن و 1.8 کرور در پایان ماه ژوئیه. داده ما حدود 4% موارد مثبت به تشخیص بسیاری از مردم هند به معنی نیاز 5.5 کرور کیت های آزمایش تا پایان ماه ژوئن و 47.4 کرور پایان ماه جولای! با توجه به کمبود بزرگ حتی در حال حاضر—آن را طول می کشد 9-10 روز بین زمان آزمون توصیه می شود و نتایج در آینده—و این واقعیت که بسیاری از این تجهیزات نیاز به وارد شده است که طول می کشد چند هفته باید این دستورات قرار داده شده? با استفاده از سریع ضد بدن آزمون را کاهش می دهد نیاز به روش RT-PCR kits/ماشین آلات, اما دولت نمیفهمد که تامین کنندگان حلال و کدام نیست; شما نمی خواهید به مانند گذشته زمان در اطراف, هفته صبر کنید برای دریافت چینی آنتی بادی کیت و سپس اعلام کند که آنها duds و نیاز به بازگشت ؟

وجود دارد که باور کنید یا نه هیچ داشبورد که در آن هر کسی از جمله محققان و برنامه ریزان می توانید ببینید که چگونه بسیاری از بیمارستان تخت جداسازی بخش پنکه PPE و غیره در دسترس هستند و یا مورد نیاز است. هیچ دولت فراهم می کند این هم اگر چه یک همکار Ishaan گرا موفق به منبع یک گزارش مفصل که ماهاراشترا دولت قرار داده بود روی وب سایت خود را (بیت.ly/2SUJGTA); بسیاری از محاسبات در این ستون بر اساس این گزارش. حدود یک پنجم از کسانی که آلوده نیاز به بستری در ماهاراشترا مثلا. در حالی که برخی از این خواهد شد در حال حاضر در خانه انجام می شود—با فرض موارد ‘ملایم’— تا پایان ماه جولای هند نیاز 42 لاخ جداسازی تخت (ما just19 لاخ از همه نوع از تخت بیمارستان). این ماهاراشترا مثال متاسفانه نشان داد که در حالی که دولت تا به حال 177,129 جداسازی تخت—فقط 8.2 درصد از آنها اشغال شد—فقط 3,422 بودند در بمبئی که در حال حاضر 7,792 آلوده به افرادی که نیاز به بستری در آن; در برخی از بیمارستان ها تعداد نیاز به تخت 5-6 برابر ظرفیت است.

آن است که روشن نیست که چگونه PPE مورد نیاز تخمین زده می شود اما ماهاراشترا گزارش اسناد یک کمبود بزرگ در بعضی از بیمارستان ها; این خواهد شد تا حدود 300 بار توسط پایان ماه ژوئیه با توجه به احتمال رشد در تعداد آلوده. بنابراین آنچه که در این طرح به منظور PPE و همانطور که در مورد کیت چند تولید کنندگان چینی یافت شده برای تهیه بی فایده ماسک در اینجا نیز (https://nyti.ms/35PZj3V در FDA آمریکا اقدام بر این کار).

با استفاده از ماهاراشترا تعداد هواکش— 0.4 درصد از بیماران آلوده نیاز به هواکش —هند نیاز 77,000 در پایان ماه ژوئیه. همه این را چند برابر افزایش می یابد اگر عفونت سطح دو برابر سریع تر است; اگر عفونت هر دو هشت روز تقاضا برای جداسازی تخت به افزایش 1.7 کرور در پایان ماه ژوئیه در مقابل 4.2 میلیون نفر در این سناریو که در آن عفونت های دو برابر در هر 10 روز. اولین گام برای پرداختن به این خمیازه کشیدن شکاف در زیرساخت ها را پیش بینی و نه فقط در هند, سطح, اما برای شهرهای بزرگ که در آن بسیاری از عفونت در حال وقوع; هنگامی که شکاف آشکار است و شهروندان قرار داده خواهد شد به اندازه کافی فشار بر دولت برای اطمینان از راه حل ها در محل قرار داده. جایگزین lakhs از سرخپوستان در حال مرگ در خیابان با هیچ امکانات برای درمان آنها; از آن خواهد شد خیلی دیر شده توسط آن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>