Coronavirus تاثیر: چگونه رفتار مصرف کننده را تغییر پست مستند

There could be an increase of online purchases across categories, including essentials and food products.وجود دارد می تواند به افزایش خریدهای آنلاین در سراسر دسته بندی ها از جمله ملزومات و محصولات غذایی است.

ادامه مستند به مبارزه با Covid-19 تغییر کرده مصرف کنندگان خرید تصمیم گیری — بالاتر صرف سلامت و بهداشت محصولات و تطبیق محدود در دسترس بودن محصول و ترجیح می دهند در خانه تحویل بیش از فروشگاه بازدیدکننده داشته است. Venkata Susmita Biswas می پرسد سه کارشناسان اگر وجود دارد می تواند تعیین کننده تغییر در رفتار مصرف کننده در پست مستند.

Rajat Wahi, شریک, شرکت Deloitte هند

اخبار مرتبط

خارج از خانه مصرف خواهد بود آهسته

به عنوان محدودیت ها کاسته و در هر دو صورت آفلاین و آنلاین, خرده فروشی, ما به احتمال زیاد به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در بازارهایی مثل چین و آلمان که در آن زندگی آرامی در حال بازگشت به حالت عادی: تمرکز بر سلامت و بهداشت محصولات است که به احتمال زیاد برای حفظ برای کوتاه مدت و میان مدت; تلافی جویانه و یا ‘انتقام’ خرید در سراسر غیر ضروری و حق بیمه دسته بندی است که مصرف کنندگان شده اند گرسنگی تمرکز بر روی تماس با ما و تحویل در فروشگاه انتخاب کنید تا; اجتماعی و فاصله در فروشگاه با مشتریان کمتر و بلند را در هر فروشگاه در کوتاه مدت. این به احتمال زیاد خواهد شد فشار بیشتری را بر خرده فروشان’ بهره وری و حاشیه.

نقش offline فروشگاه ها ممکن است تغییر به تمرکز بر تجربه و مجموعه ای به عنوان مردم را انتخاب کنید برای ‘خرید آنلاین انتخاب کنید تا در فروشگاه’. وجود دارد می تواند به افزایش خریدهای آنلاین در سراسر دسته بندی ها از جمله ملزومات و محصولات غذایی است. بازگشت به خارج از خانه مصرف و رستوران ناهار خوری است که انتظار می رود آهسته با نگاهی به دور و تحویل خانه تبدیل شدن به یک بزرگتر بخشی از کسب و کار رستوران. به عنوان مصرف کنندگان نگاه به سهام و کاهش بازدیدکننده داشته است به رسانه ها در کوتاه مدت ما را بزرگتر ببینید بسته به اندازه مصرف در مناطق شهری است. در مناطق روستایی مصرف خواهد veer نسبت ساشه و اندازه های کوچکتر به صرفه جویی در پول نقد.

Dheeraj سینها, MD & CSO لئو برنت جنوب آسیا

‘افزایش محصولات است که ما را مستقل’

در حالی که این رویداد را پاک نشدنی تاثیر بر رفتار مصرف کننده آن نیست که ما به طور ناگهانی قرار دادن یک توقف به اوقات فراغت و یا indulgences و تبدیل شدن به یک صرفه جامعه است. وجود دارد چند شاخص های روشن از آنچه را تحت تاثیر قرار رفتار ما در زمان آمده است. وجود خواهد داشت و آگاهی در بهداشت انتظار داریم و مایل به پرداخت هزینه برای بهداشت تلاش در مراکز, سینما, سالن, شرکت های هواپیمایی, مشترک حمل و نقل و غیره.

بسیاری از ما متوجه مزایای استفاده از مستقل بودن — قادر بودن به هم بزنید تا یک وعده غذایی سوار ما نقلیه خود را و خود ما لباس های شسته شده. به عنوان مشترک اقتصاد خدمات نوآوری به سازگار با دنیای جدید وجود خواهد داشت افزایش محصولات و خدمات است که ما را مستقل تر. حمل و نقل شخصی اعم از نو یا دست دوم ماشین لباسشویی و ظرفشویی و پخت و پز و حتی آموزش باید در تقاضا. وجود دارد افزایش در همه چیز است که به ما آرامش — دلتنگ محتوا (Ramayan و دوستان) راحتی دستور العمل های مواد غذایی و مانند بازی های لودو (البته آنلاین). شانس هستند که روح ساییده شده توسط حوادث سال 2020 ادامه خواهد داد به دنبال راحتی است.

Saurabh Uboweja, موسس, BOD مشاوره

‘مصرف کننده جدید خواهد شد با صرفه تر و آگاهانه تر’

مصرف کنندگان منتقل شده از splurging غیر ضروری کالا و خدمات برای حفظ ملزومات و آنها را طولانی تر آخرین. آنها همچنین تأمل در مصرف آنها خیلی بیشتر از قبل است. این مانده ذهنیت خواهد شد راه را برای رشد طرز فکر در چند ماه. با این حال این احتمال وجود دارد که حتی پس از تک به تک سرانه مصرف را نشان می دهد خاموش رشد در سه تا پنج سال آینده به عنوان مردم یاد بگیرند برای زندگی به معنی درون خود و شروع به ارزش کمتر بی فایده شیوه زندگی است.

سفر تجاری املاک و مستغلات و هتلداری بخش شده اند که مجموعه پنج-10 سال از نظر صنعت اندازه راه اندازی مجدد خواهد شد از یک پایگاه جدید. نیاز برای سفر کسب و کار و استفاده از فضاهای اداری را ببینید چشمگیر کاهش به شرکت تبدیل شدن راحت تر و پربارتر عامل از خانه در هزینه بسیار پایین تر.

شخصی و صفحه اصلی محصولات مراقبت متمرکز بر بهداشت و ایمنی را ایجاد یک بازار بزرگتر برای خود. راه حل های دیجیتال است که محدود کردن جنبش مردم کاهش هزینه و در عین حال افزایش بهره وری مانند ویدیو کنفرانس, پزشکی از راه دور و edtech را تبدیل به هنجار شده است. پست Covid-19 ما به دنبال در مصرف کننده جدید است که سالم و مراقبت با صرفه تر و آگاهانه تر در تلفن همراه کمتر و در عین حال سازنده تر است.

دفعات بازدید: همچنین: Coronavirus تاثیر: چگونه برندها جسارت به سلامتی و بهداشت بخش

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de