Covid-19 مبارزه به بیشتر هدف قرار PM سیگنال تمرکز تغییر به اقتصاد

این نشان میدهد که این مرکز ممکن است بیشتر استراحت دستورالعمل های قابل ملاحظه ای برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی به صرفه جویی در امرار معاش

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: فعالیت های اقتصادی که در حال شروع به انتخاب کنید تا با کاهش جزئی از مستند محدودیت های را جمع آوری بخار بیشتر در روزهای آینده. این نشان میدهد که این مرکز ممکن است بیشتر استراحت دستورالعمل های قابل ملاحظه ای برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی به صرفه جویی در امرار معاش حتی اگر در نهایت تصمیم به گسترش مستند فراتر از مارس 17.

در دیدار با رئیس وزرای کشورهای مختلف از طریق ویدئو کنفرانس پنجم خود را پس از 20 مارس در Covid-19 pandemic نخست وزیر گفت: “ما باید درک کنند که مبارزه با Covid-19 است به تمرکز بیشتر در حال حاضر. رفتن به جلو راه پیش رو باید متمرکز بر کاهش گسترش و اطمینان حاصل کرد که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط مردم از جمله اجتماعی فاصله با رعایت هنجارهای ‘آیا Gaj دوری’ (شش فوت فاصله).”

اخبار مرتبط

مودی خواست رئیس جمهور اطمینان حاصل شود که مردم در مناطق روستایی باقی می ماند که حداقل تحت تاثیر قرار. در این جلسه همچنین با حضور وزیر دفاع Rajnath Singh, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و وزیر بهداشت Harsh Vardhan.

برخی از وزرای ارشد بودند اما تقسیم شدند در خواسته های خود را بر اساس نیازهای خود را. در حالی که برخی از وزرای ارشد – مانند آندرا پرادش را Jaganmohan ردی – می خواستم مختلف مستند محدودیت برداشته شود با سخت سواران گجرات وزیر Vijay Rupani تن به تن برای محدود کردن این مستند تنها به “مهار مناطق” در نقاط داغ. پنجاب وزیر Amarinder سینگ اما می خواستم یک فرمت از زمان مستند البته با دقت-ابداع استراتژی برای توانمند سازی متحده برای صرفه جویی در زندگی و امرار معاش. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به دنبال “خاص بتن” جهت از مرکز مستند. او می خواست این مرکز اجازه می دهد تا بهره برداری از قطار محلی خدمات ضروری کارکنان خدمات.

به عنوان FE گزارش کرده است با بیش از 60 درصد از واحدهای هنوز باقی مانده بسته و بیشتر از دیگران عامل فقط در 10-15 درصد ظرفیت “مدرج” کاستن از مستند محدودیت به سختی احیا تولید در صادرات هاب. مناطق قرمز را تا حدود 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی. همانطور که برای صادرات این واحد که حدود 70 درصد به این کشور عازم ناحیه دور دست محموله $314 میلیارد دلار در FY21 واقع در چنین نقاط داغ. در حالی که بسیاری از کشورها در حال حاضر با توجه به آنها تصویب به شروع تولید حتی در چنین نقاط داغ (محرومیت “مهار” در مناطق درون آنها) در نتیجه قادر می سازد بیشتر واحد برای باز کردن کلید شهرستانها – مانند بمبئی و احمدآباد – هنوز به طور کامل بسته است. حتی تولید در برخی دیگر صنعتی تسمه – مانند پونا, حیدرآباد, Bhopal, ایندور, Kanpur و آگرا – واقعا آغاز شده است.

در دیدار با مودی, Chhattisgarh وزیر Bhupesh Bhagel به دنبال این مرکز را تایید متحده اجازه می دهد تا به تعریف قرمز و نارنجی و سبز مناطق. از او پرسید: این مرکز به دستمزد برای 200 روز از کار تحت برنامه ملی راه سازی روستایی تضمین اشتغال طرح (NREGS) و از سرگیری قطار مسافرت هوایی و اتوبوس خدمات. اما تامیل نادو وزیر K Palaniswami نمی خواهم قطار, پرواز, خدمات برای از سرگیری حداقل تا مارس 31. راجستان وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Ashok Gehlot درخواست کرد که این مرکز اجازه دولت درون زنجیره تامین برای عملکرد درست.

وجود دارد 44,029 فعال تاج موارد در هند و تعداد در حال افزایش است. همه گیر ادعا کرده 2,206 زندگی می کند تا کنون در حالی که 20,916 مردم بهبود از آن است.

در دیدار با رئیس و اعضای کابینه مودی گفت: “ما در حال حاضر منطقی نشانه ای روشن به عنوان به گسترش جغرافیایی این بیماری همه گیر در هند از جمله بدترین مناطق آسیب دیده. علاوه بر این بیش از چند هفته گذشته مقامات را درک کرده اند روش های عملیاتی در یک زمان مانند این حق تا به سطح منطقه,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de