هتل پنج ستاره ماریوت هیلتون دیگران کول در Zomato, Swiggy برای خدمت به مشتریان حفظ Covid

ماه گذشته, هتل های زنجیره ای هیلتون نیز اعلام کرد تحویل مواد غذایی در انتخاب مواد غذایی از طریق Swiggy و Zomato. (تصویر نماینده)

برخی از نام های پیشرو در بخش مهمان نوازی در حال بررسی آنلاین تحویل مواد غذایی در میان Covid شیوع برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد به عنوان آنها یاد بگیرند برای انطباق با طبیعی جدید در مشتری رفتار. آخرین به پیوستن به این باشگاه است ماریوت بین المللی است که با همکاری foodtech راه اندازی Swiggy به خود را راه اندازی خدمات تحویل مواد غذایی ماریوت بر روی چهار چرخ. بیش از 20 هتل ماریوت در سراسر 11 جمله در شهرهای دهلی نو و بمبئی و چنای بنگلور, کلکته, حیدرآباد, Chandigarh آگرا پونا کویمباتور و گوا لیست مواد غذایی خود را تحویل منوها در Swiggy.

“همانطور که ما حرکت و انطباق خودمان را به حالت عادی در تمام جنبه های زندگی وجود خواهد داشت های جدید تعادل در همه چیز ما از جمله رویکرد ما به کسب و کار مهمان نوازی” گفت: Neeraj Govil معاون ارشد رئیس جمهور, جنوب آسیا, Marriott International, در بیانیه ای. همکاری با Swiggy کمک خواهد کرد ماریوت بر روی چهار چرخ “در حالت عادی که ما احساس می کنیم مواد غذایی تحویل خواهد شد جدید continuum رفتن به جلو است.”

اخبار مرتبط

Swiggy را “بدون تماس” تحویل در تمام پیش پرداخت سفارشات ماریوت بر روی چهار چرخ. راننده را ترک مواد غذایی در آستان به جای یک فرد در ارز. ماریوت است که به دنبال برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر در سایر شهرستانها در Swiggy.

با توجه به گزارش های مهمان نوازی متمرکز شرکت مشاوره HVS به دنبال 12 ماه مالیات شرکت تعطیلات به سفر, گردشگری و مهمان نوازی بخش پیشنهاد هتل ها به ارائه خدمات است که به طور سنتی شده است بخشی از هتل هسته ای عرضه مواد غذایی و تحویل از طریق سیستم عامل آنلاین و یا اجاره از آشپزخانه برای ابر آشپزخانه مورد نیاز است. این گزارش با عنوان Covid-19: تاثیر در هند هتل های بخش همچنین پیشنهاد کرد به تمرکز بر روی خدمات جانبی است که می تواند تولید از طریق غیر هسته ای تولید درآمد مناطق مانند ورزشگاه چشمه های معدنی و غیره.

همچنین بخوانید: مستند 3.0: E-commerce کاربران شروع به ورود به سیستم بر روی آمازون, Flipkart, دیگران به صورت غیر ملزومات

ماه گذشته, هتل های زنجیره ای هیلتون نیز اعلام کرد تحویل مواد غذایی در انتخاب مواد غذایی از طریق Swiggy و Zomato از آن شش املاک در بنگلور پونا Gurugram چنای احمدآباد و بمبئی. تصمیم گرفته شد پس از آن نمی تواند خدمت به مشتریان خود در میان مستند. “پس از دقت شور و مشورت و در نظر گرفتن بازخورد از مشتریان ما, ما را خوشحال و برای ما راه اندازی خدمات تحویل مواد غذایی شامل هیلتون امضا ظروف” گفت: Prashant Kulkarni, مواد غذایی و نوشیدنی, مدیر هیلتون هند است.

به طور مشابه, هتل هایت همچنین همکاری با Zomato و Swiggy برای تحویل آنلاین. برای مثال مشتریان می توانند سفارش از Hyatt Regency دهلی هایت محل Gurugram ، دیگر مارک های هتل از جمله پارک Roseate هتل ها و استراحتگاه و غیره. شروع به پریدن کرد بر روی Swiggy و Zomato برای رسیدن به موجود و مشتریان جدید است.

آخرین حرکت با مارک های هتل آمده در میان هتل و رستوران بخش در حال اجرا یک برنامه آموزش برای اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط مهمان نوازی حرفه ای و موسسات در این پست مستند دوره در اطراف دریافت مواد خام مهمان, سرویس, لابی, مدیریت و اتاق های تعمیر و نگهداری. “ایده پشت شروع این برنامه آموزشی است که حداقل یکی از کارکنان ارشد به طور کامل آموزش دیده در ایمنی و امنیت و بهداشت از استقرار. هنگامی که مستند است برداشته کارکنان آموزش دیده خواهد شد در یک موقعیت برای انتقال دانش به کارکنان همکار در هر بخش گفت:” Gurbaxish سینگ Kohli, معاون رئیس جمهور, FHRAI. این انجمن به دنبال قطار 4,000-5,000 مهمان نوازی حرفه ای در آینده سه تا شش ماه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>