‘جمع آوری به کشتن من’: Coronavirus بیماران در هائیتی ترس حملات و آزار و

آن نیست COVID-19 بیماری تنفسی است که وحشت زده به او گفت: به جای اسلحه toting اوباش در محله در نزدیکی Port-au-Prince بودند تهدید به لینچ او.

کلمه ای که Fontilus, 42, حال بد افتاده در حالی که سفر به سرعت بدل به اتهامات در رسانه های اجتماعی که او سردستی آن.

“آنها جمع آوری شد برای کشتن من” Fontilus و گفتگو کرد. “همسایه گفت: آنها تا به حال دیده می شود گروه آماده سازی.”

ایسنا قادر به بررسی مستقل Fontilus’ ادعا می کند که یک اوباش مسلح در حومه کارفور بود سازماندهی به او آسیب برساند.

کارفور کمیسر پلیس چارلز Maunaude گفت: مقامات در زمان اتهام تهدید علیه Fontilus جدی است. پلیس اعزام شدند در نزدیکی خانه خود را برای قبضه کردن هر گونه بالقوه تجاوز Maunaude گفت: در حالی که تیم ماشین همراهی آمبولانس که در زمان Fontilus به بیمارستان محلی.

در سراسر جهان افراد مبتلا به کروناویروس و بهداشت حرفه ای مواجه شده اند ننگ به دلیل ترس و جهل. پزشکی کارگران در فیلیپین مجبور سفید کننده پرتاب آنها را. پزشکان در هند شده اند با زور و اجبار اخراج خود را صاحبخانه بیش از عفونت ترس.

در هائیتی هر چند فقیرترین کشور در آمریکا که ننگ تبدیل به یک نگرانی عمده در میان مقامات بهداشتی در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. مردم هائیتی اند و کارآيى خود را از موسسات نگرانی است که یک فساد-سوخت سیاسی بحران ناامنی غذایی و یک موج در باند جنایت را تنها بدتر. در حال حاضر ترس از ابتلا به کروناویروس برخی از در نظر گرفتن امور به دست خود.

“تنها راه آنها احساس می کنند که می توان از COVID-19 است که با از بین بردن کسانی که آن را” Fontilus گفت. او گفت که او تا به بهبود است. اما او حاضر به بازگشت به خانه به جای جابجایی با خانواده اش از خانه یکی از دوستان خود را به دیگری به طوری که او می تواند حمله نمی تواند او پیگیری کردن.

Fontilus خوب به دلیل محتاط.

خشونت فوران طی عمده بیماری تقریبا یک دهه شیوع وبا که در سال 2010 آغاز شد; بیش از 800,000 نفر بیمار و حدود 10000 درگذشت. حداقل 45 کشیش از هائیتی افسون دین کشته شدند, برخی از هک به مرگ توسط اوباش که مقصر آنها برای ایجاد آن با جادوها خود را از دولت گفت: در آن زمان.

Coronavirus تا کنون ثابت کرده است که به مراتب کمتر کشنده که وبا. هائیتی است ثبت نام فقط 182 موارد به تاریخ و 15 مرگ و میر. اما آزار و اذیت بیماران مانند Fontilus شمار یک چالش عمده برای مقامات در تلاش برای گرفتن کسانی که قرارداد COVID-19 به جلو آمده و برای درمان.

“مبارزه با انگ زدن است ما بزرگترین نبرد” گفت: Laure آدرین مدیر کل هائیتی وزارت بهداشت و co-رئیس کمیسیون مدیریت شیوع.

رئیس جمهور Jovenel Moise گفت: در یک مارس 27 آدرس به ملت است که دولت نمی خواهد تحمل خشونت علیه افراد مبتلا به کروناویروس. در عین حال مردم هائیتی می گویند دولت است که بیش از حد ضعیف برای جلوگیری از عاملان.

یکی از هائیتی چند مجهز بیمارستان برنارد Mevs در Port-au-Prince, لغو برنامه برای باز کردن یک مرکز برای درمان coronavirus بیماران به دلیل مخالفت با ساکنان محلی که می ترسید از آن خواهد بود یک بردار برای سرایت اداری کارمند و گفتگو کرد.

دیگر هائیتی بیمارستان ها و کلینیک های مشابه مخالفان با توجه به Carissa اتین مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) بین المللی و بدن اختصاص داده شده به بهبود بهداشت عمومی در آمریکا.

مردم “هستند و در واقع مانع دسترسی قادر به راه اندازی COVID امکانات بهداشتی و تهدید به سوزاندن آنها و حمله به بهداشت و درمان کارگران” اتین گفت: در طول یک هفته منطقه ای توجیهی در روز سه شنبه. “عدم امنیت در آن امکانات یک مسئله بزرگ است.”

COVID-19 بازمانده Gyliane Woel به رویترز گفت دولت آمبولانس به تازگی او را فرستاده خانه در مرده شب از بیمارستان که درمان او در Mirebalais فقط شمال پایتخت تاکید کرد و آن را برای خود ایمنی است.

Didie Herold مدیر هائیتی ملی آمبولانس مرکز تکذیب کرد. او گفت: برخی از قطره آف رخ می دهد در ساعت های عجیب و غریب از آنجا که این سرویس تنها چهار یا پنج آمبولانس اختصاص داده شده به حمل و نقل COVID-19 بيمار در اطراف Port-au-Prince.

جایی برای دفن اجساد

هائیتی نسبی انزوا و سال گذشته ناآرامی های سیاسی باید کمک نگه داشتن آن در مورد تعداد کم تا به امروز کارشناسان بهداشت گفت: به عنوان مسافران بین المللی را دور ماندند. اما آنها گفت: شیوع بیماری می تواند در عین حال منفجر شدن در مناطق پرجمعیت جزیره کارائیب ملت از 11 میلیون نفر است. هزاران نفر از هائیتی مهاجر کارگران در حال حاضر از بازگشت از همسایه جمهوری دومینیکن یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در آمریکای لاتین پس از از دست دادن درآمد خود را در طول مستند.

اساسی بهداشت یک چالش در هائیتی وسیع محله های فقیرنشین و روستایی کرانههای. خدمات مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال سقوط قبل از همه گیر به علت عدم تامین مالی است. این کشور تا به حال تنها برخی از 100 هواکش قبل از بحران با توجه به آدرین از وزارت بهداشت, اگر چه آن را فقط دریافت 100 بیشتر از چین است.

ترس و نفرت, اما در تامین کوتاه مدت.

در شمال شرقی شهر ساحلی قلعه Liberte در اوایل ماه آوریل یک مرد سوگوار خواسته مسئولان شهرستان برای کمک به پیدا کردن او را دفن نقطه برای همسرش که فوت کرده از COVID-19 بعد از اراذل و اوباش مسلح به سنگ و قمه و اسلحه سعی در جلوگیری از توقیف در وبا قبرستان در حومه شهر با توجه به شهردار اتین لویی ژاک.

لویی ژاک گفت: یک نقطه امن شد در این شهر گورستان اما مقامات تا به حال به آتش هشدار دهنده عکس برای ترساندن کردن سنگ پرتاب محلی بنابراین خانواده می تواند ذخیره کردن به بقیه. او گفت: قبر حفر شده بود 30 فوت عمق و پوشش داده شده با بتن به کاستن سرایت ترس.

در Saint-Michel de l’Atalaye یک شهر در فلات مرکزی یتیم سنگسار شد و پس از آن بلژیک مدیر تشخیص داده شد با کروناویروس گفت: Michelot Dorcenat محلی وزارت بهداشت رسمی برای Saint-Michel و همسایه Marmelade.

“آنها خشمگین گفت: بلژیک آورده بیماری به هائیتی” گفت: Dorcenat اضافه کرد که Saint-Michel ساکنان محروم شدند از حضور در بازار محبوب در نزدیکی شهر Saint-Raphael توسط ساکنان وجود دارد.

یک فرد در یتیم خانه که کاهش یافته است به نام تایید Dorcenat حساب از حوادث.

انکار

صندوق بین المللی پول و دولت آمریکا باید به ترتیب اعلام $111.6 میلیون و 16.1 میلیون دلار بودجه برای کمک به هائیتی مقابله با شیوع و مالی خود را خرید اینترنتی.

برخی از مردم هائیتی مشکوک دولت و مقامات محلی در حال اختراع coronavirus موارد به چنگک جمع کردن در بیشتر منابع مالی منتهی برخی از شهروندان به نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی سلامت مانند پوشیدن ماسک و درگیر شدن در اجتماعی فاصله.

“آنها بر این باورند که همه گیر است سیاسی gimmickry و آنها را درک شدت” PAHO را اتین گفت.

وزیر امور خارجه برای ارتباط ادی جکسون الکسیس اتهامات را رد کرده است که مقامات دولتی به دنبال سود کردن coronavirus. او گفت: مردم هائیتی آغاز شد به اذعان بیماری با تشکر از تلاش برای بالا بردن آگاهی توسط دولت جامعه مدنی و رسانه ها.

هنوز سه هفته پیش در جنوب شرقی cotes تا-د-Fer خانواده از 41 سال COVID-19 مبتلا حاضر به اعتقاد تشخیص خود و اصرار بر از بین بردن او را از بیمارستان محلی که در آن او در کما تسهیلات اپیدمیولوژی ژان دانیل Laguerre و گفتگو کرد.

بیمارستان کافی نیست امنیت برای دفع برخی از 50 نفر که وارد به بیمار دور او گفت: برجسته سازی ضعف دولت است. شهردار Francoeur Dalexis به رویترز گفت او تقویت گشت های پلیس پس از این حادثه اما منابع تنگ شد.

Laguerre مرد گفت: بعد درگذشت و روز خانواده برگزار زیادی از خواب بیدار شوید.

“من از ترس وجود خواهد داشت شیوع گسترده” در منطقه Laguerre گفت. “اما تا به حال هیچ یک از کسانی که در (قربانی) همراهان خواستم به آزمایش می شود و آنها حتی با قرار دادن موانع در جاده ها است.”

افسون کمپین

با حمله به افسون کشیش بیش از وبا در خاطرات خود رهبران مذهبی که جامعه در حال ظاهر شدن در رادیو و تلویزیون به برطرف کردن هر گونه مفاهیم است که آنها ممکن است مصرانه خواست coronavirus.

کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند آموزش و پرورش بیشتر مورد نیاز است برای توضیح این ویروس. این صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) گفت: این کمک دولت تولید 500000 آگهی 250,000 جزوات و 100,000 پوستر و همچنین فیلم ها و لکه های صوتی.

اما نزدیک به نیمی از جمعیت بیسواد است و بسیاری از ساکنان روستایی که هیچ دسترسی به اینترنت و تلویزیون و یا رادیو.

محبوب نوازنده ژان ژان روزولت که ثبت یک آهنگ با یونیسف به نام “کرونا می تواند باعث بسیاری از آسیب گفت: سفر به مناطق دور افتاده با حدود 40 داوطلبان و بلندگوهای.

“ما سعی می کنید برای کمک به مردم درک کنند که کسی که با این ویروس آلوده است نه لزوما یک خطر برای بقیه جامعه اگر این فرد به پیروی از قوانین” او گفت:.

اما حتی این رسولان در معرض خطر هستند. در کوهستانی شمال شهر Marmelade یک مرد جوان در تلاش برای آموزش جامعه در مورد ویروس بود مورد ضرب و شتم توسط مردم محلی بود و مچ دست خود را قطع گفت Dorcenat محلی وزارت بهداشت رسمی.

Fontilus به بهبود COVID-19 بیمار گفت که او در تلاش برای راه اندازی یک بنیاد به منظور بالا بردن آگاهی است. اما با تهدید به مرگ هنوز هم در آینده کشیش گفت: او به دنبال نقل مکان به ایالات متحده است.

“من بی صبرانه منتظر روز سفارتخانه ها در حال کار دوباره,” او گفت: “بنابراین من می توانید برای درخواست ویزا برای خانواده و صرفه جویی در پوست من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de