پلیس هنگ کنگ بازداشت بیش از 200 عنوان طرفدار دموکراسی تظاهرات بازگشت

صدها پلیس ضد شورش مستقر شدند برای متفرق کردن معترضان در روز یکشنبه با برخی از اعضای رسانه ها در هرج و مرج است که برانگیخته خاطرات گاهی اوقات خشونت ناآرامی را لرزاند مالی جهانی hub سال گذشته است.

پلیس گفت که بازداشت شدند بین سنین 12 و 65 و جرائم شامل غیر قانونی, مجلس, حمله یک افسر پلیس و عدم تولید اثبات هویت.

22 سال داشت مواد معتقد بود در نظر گرفته شده برای ساخت بمب بنزین, پلیس گفت:.

بیمارستان اقتدار گفت: 18 نفر به بیمارستان منتقل شد.

تصاویر مخابره زنده از طبقه کارگر در منطقه مونگ کوک نشان داد پلیس ضد شورش عقب هل دادن برخی از خبرنگاران و شلیک اسپری فلفل در میان هرج و مرج.

فیلم نشان داد معترضان بودن رام بر روی زمین را لغو کردند و مردم خونریزی.

پلیس اخراج اسپری فلفل در روزنامه نگاران و فعالان و انجام را متوقف و عملیات جستجو در اعضای عمومی و رسانه ها.

هنگ کنگ انجمن روزنامهنگاران (HKJA) گفت: برخی از اعضای مطبوعات بودند مانع از فیلمبرداری.

“برخی از روزنامه نگاران بودند که اسپری فلفل اسپری بودند مجاز به دریافت درمان فوری و آنها درخواست برای توقف فیلمبرداری” گفت: Chris یونگ, رئیس HKJA.

پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شیوع کروناویروس و قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش آن در آورده بود یک سکون نسبی در تظاهرات ضد دولتی در این سال, اما بازداشت های اخیر از دموکراسی فعالان و نگرانی های تازه ای در مورد پکن سفت گرفتن در این شهرستان باید احیا جنبش است.

پلیس ضد شورش معترضان گفت آنها برگزاری یک غیر قانونی مجمع و نقض anti-virus اقدامات است که نوار تجمعات بیش از هشت نفر است.

حزب دموکرات مجلس Roy Kwong دستگیر شد “رفتار آشوبگرانه در یک محل عمومی”, پلیس گفت:.

فیلم نشان داد Kwong ظاهرا تحت فشار قرار دادند به زمین و سپس احاطه شده توسط افسران. او بعد از آن به بیمارستان منتقل و پس از او گفت که او احساس ناخوشی.

مالی hub در حال آماده سازی خود برای تظاهرات بیش از چند ماه آینده با فعالان خواستار دو میلیون نفر از مردم به جمع آوری به صورت سالانه مارس در جولای 1 که سالگرد آن تحویل از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>