ایران نیروی دریایی می گوید: 19 کشته در دوستانه-آتش موشک حادثه در خلیج فارس

دبی, مارس 11

یک ایرانی موشکی که زده حمایت از کشتی در یک بازی دوستانه-آتش حادثه کشته شدن 19 ملوانان و زخمی شدن 15 نفر دیگر در ایران نیروی دریایی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

آن گفت: حادثه رخ داده در طول یک نیروی دریایی در خلیج عمان روز یکشنبه به گفته تلویزیون دولتی.

خلیج عمان است حساس آبراه به عنوان آن را متصل به تنگه هرمز که حدود یک پنجم نفت جهان عبور می کند.

قبلا دولت گوینده صدا و سیما گفت که در طول ورزش شهرستان کنارک طی حمایت از کشتی باقی مانده بود “بیش از حد نزدیک” پس از انتشار یک هدف و اصابت یک موشک پرتاب شده از ایرانی دیگر در کشتی.

ایران و نیروهای مسلح به طور منظم به برگزاری تمرینات در منطقه است.

این شهرستان کنارک طی حمایت از کشتی است که در داخل کشور ساخته شده موشک-راه اندازی جنگی به راه اندازی در سال 2018 نیمه رسمی خبرگزاری فارس گفت:.

این رویداد در یک زمان از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده است.

تنش بین قوس دشمنان مشخصی از سال 2018 زمانی که ایالات متحده در خارج از 2015 هسته ای بین قدرت های بزرگ و ایران و واشنگتن دوباره تحریم های تحمیل شده بر تهران فلج کننده اقتصاد آن است.

دشمنی بین دو طرف عمیق تر در اوایل ژانویه زمانی که ما حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد منجر به کشته شدن نخستین نظامی فرمانده قاسم سلیمانی. ایران انتقام در ژانویه 9 با شلیک موشک در پایگاه های خود در عراق که در آن نیروهای ایالات متحده مستقر شدند. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>