Nasscom نیروی کار توسعه Covid-ردیابی فن آوری پلت فرم برای Telangana

آن را به ارمغان می آورد با هم متخصص راه حل های مختلف از تکنولوژی رهبران و ارائه بیش از 100 داشبورد در سراسر 30-عجیب و غریب دولت و مجموعه داده با بسیاری از نقاط داده ها.

انجمن ملی نرم افزار و شرکت های خدمات (Nasscom) توسعه یافته است و به صورت end-to-end Covid ردیابی پلت فرم برای Telangana دولت است. آن را به ارمغان می آورد با هم متخصص راه حل های مختلف از تکنولوژی رهبران و ارائه بیش از 100 داشبورد در سراسر 30-عجیب و غریب دولت و مجموعه داده با بسیاری از نقاط داده ها.

طراحی و توسعه توسط Nasscom نیروی کار پلت فرم کمک به دولت در پایدار صنعتی, بازیابی و کمک به آنها را مطلع تصمیم گیری در مدیریت مستند و در طول مرحله به مرحله انتشار در سراسر کشور.

اخبار مرتبط

“Covid-19 انجام داده است یک فرصت برای جهان را دوباره تصور زندگی با تکنولوژی. انتقال دیجیتال است که نشان از ارزش آن و تاثیر آن بر محیط زیست بسیار از کسب و کار در این دوران سخت” Nivruti Rai, کشور, سر, Intel India, و VP (Data Center) با اینتل و سرب Nasscom نیروی کار در بیانیه ای گفت:. یک نوع مشابه از سایت در حال توسعه برای کارناتاکا دولت و برای ایالات تر به زودی. علاوه بر این نیروی کار خود ادامه خواهد داد و کار خود را در T-Covid برنامه برای پیگیری و چین همان دولت Aarogya Setu برنامه.

به عنوان بخشی از پلت فرم یک Covid-19 هند نقشه آسیب پذیری است که chalked که ارائه زمان واقعی جریان اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در سراسر مناطق و ایالات متحده در این کشور است. سایت منبع داده از منابع عمومی که شامل انتخاب کانال های اجتماعی, وب سایت, وبلاگ, انجمن ها و اطلاعات عمومی مجموعه برای ایجاد عملی گزارش داشبورد و اجازه خواهد داد که دولت به پروژه بینش منابع از اطلاعات با مجموعه نمایش در فرماندهی مرکز صفحه نمایش.

خارجی شهروند-رو داشبورد اجازه خواهد داد که دولت به پروژه مهم اطلاعات عمومی برای شفافیت آگاهی و راهنمایی.

برای مبارزه با جهانی همه گیر و ارائه فن آوری های نوآورانه راه حل Nasscom قبلا توسعه یافته ویژه نیروی کار متمرکز بر ایجاد یک دایرکتوری از مردم و شرکت های مشغول به کار در استفاده از اطلاعات و فن آوری برای Covid-19 مدیریت. این در دسترس خواهد بود به هر کسی که ممکن است به آن نیاز دارید. نیروی کار متشکل از بیش از 30-35 اعضا از شرکت ها از جمله Intel, Accenture های, Wipro, SAP, AWS, Tech ماهیندرا و دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>