نیوزیلند به بازگشایی مراکز کافی نت ها از پنج شنبه به عنوان Covid-19 محدودیت کاسته

Wellington, مارس 11

نیوزیلند کسب و کار از جمله مراکز سینما, کافه ها و ورزشگاه را مجاز به بازگشایی از پنج شنبه به عنوان تنگ محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus بودند بیشتر کاسته روز دوشنبه.

اقیانوس آرام کشور قفل شده بود برای بیش از ماه در “سطح 4” محدودیت های که کاسته توسط یک شکاف در اواخر ماه گذشته. آن را همچنان به اجرای دقیق اجتماعی اقدامات بسیاری از شهروندان و کسب و کار کمک به جلوگیری از گسترده جامعه گسترش ویروس.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: حرکت به “سطح 2” محدودیت به این معنی خرده فروشی و رستوران ها و سایر فضاهای عمومی از جمله زمین های بازی می توانید از بازگشایی پنج شنبه.

“من اعلام کرد که کابینه موافق ما در حال آماده به حرکت به سطح 2, برای باز کردن, اقتصاد, اما برای انجام آن با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت.

کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به فاصله فیزیکی و سخت اقدامات بهداشتی در محل.

مدارس می توانند باز از دوشنبه آینده در حالی که میله تنها می تواند بازگشایی از 21 مه protocol wine studio گفت. تجمعات محدود خواهد شد و به 10 نفر.

“نتیجه این است که در 10 روز زمان ما را بازگشایی اکثر کسب و کار در نیوزیلند و زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان” protocol wine studio گفت.

مرزهای این کشور باقی خواهد ماند بسته به جز بازگشت زلاند جدید.

این اقدامات می تواند مورد بررسی دوباره در دو هفته protocol wine studio گفت.

سه مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus را تایید کرد روز دوشنبه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

موارد – دو بیمارستان پرستاران و یکی مربوط به خارج از کشور سفر به نیوزیلند کل تایید COVID-19 عفونت به 1,147 وزارت گفت که 93% از همه تایید شده و احتمالی موارد بهبود یافته اند.

دولت را به پرده بودجه سالانه خود را در روز پنج شنبه و هشدار داده است این کشور را اجرا کسری مالی برای سال در حالی که بدهی را افزایش می دهد به سطوح فراتر از اهداف قبلی به دلیل حمایت اقتصادی اقدامات است. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>