پاریس سالن شانگهای دیزنی بازگشایی با وجود جهانی زنگ دوم coronavirus موج

اما در ایالات متحده است که تا کنون بالاترین COVID-19 مرگ و میر در جهان, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات از بازگشایی متحده بیش از حد به آرامی برای استفاده سیاسی البته بدون ارائه شواهد.

خبری که “نرخ تولید مثل” – تعداد زیادی از مردم هر فرد مبتلا به این بیماری می رود به آلوده – تا به حال رسید به 1.1 در آلمان بازیگران سایه بازگشایی کسب و کار اعم از پاریس سالن مو به شانگهای دیزنی لند. یک رای که باقی می ماند بالاتر از 1 به معنی ویروس در حال گسترش است نمایی.

ترس است که موج دوم از عفونت می تواند خنثی بازگشایی اقتصاد جهانی کمک ارسال قیمت سهم پایین تر در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند و افسرده قیمت نفت پایین هنوز هم بیشتر است.

ماه گذشته دیده می شود سرمایه گذاران به شدت در سریع اقتصادی با وجود داده های به مراتب بدتر از هر در حافظه زندگی. که باز یک شکاف بین افزایش بازارهای سهام و freefalling اقتصاد آنها به معنای به منعکس کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در برابر پس زمینه از یک فلج اقتصاد است فشار آمریکا برای بازگشایی سریع در برابر توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان به حرکت با احتیاط بیشتر برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

برخی از سخت ترین ضربه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران مانند پنسیلوانیا; خواه رئیس جمهور است تشویق به بازگشایی در این کشورها در سرپیچی از خود فرمانداران با توییتهایی اصرار مردم به “آزادی” آنها را.

“بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم” او توییتی در روز دوشنبه. “دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی.”

اروپا بازگشایی به آرامی

در اروپا و اسپانیا و فرانسه در زمان عمده مراحل جدید به سهولت سخت مستندات در حالی که بریتانیا و دوم تنها به ایالات متحده در آن مرگ و میر, پرده برداری کرد, با احتیاط حرکت می کند که منتقدان گفت: ارسال پیام های مخلوط.

در پاریس جریان ترافیک در کنار شانزه لیزه به عنوان کارگران تمیز shopfronts برای بازگشایی, برای اولین بار از ماه مارس است.

“هر کس کمی عصبی است. وای! ما نمی دانیم که در آن ما در حال رهبری اما ما خاموش” گفت: Marc Mauny یک متخصص مد مو که باز خود را در سالن در غرب فرانسه در سکته مغزی از نیمه شب.

میکی موس استقبال لاغر کردن جمعیت در شانگهای اولین دیزنی پارک به بازگشایی با سخت در حد بلیط. رژه و آتش بازی لغو شد و کارگران و مهمانان مجبور به پوشیدن ماسک صورت و درجه حرارت خود را به نمایش در آمد.

“من فکر می کنم (این اقدامات) را گردشگران در سهولت احساس” گفت: کی یو 29 ساله و پاس دارنده پوشیدن مینی ماوس کلاه.

A visitor dressed as a Disney character takes a selfie while wearing a protective face mask at Shanghai Disney Resort as the Shanghai Disneyland theme park reopens following a shutdown due to the coronavirus disease (COVID-19) outbreak, in Shanghai, China May 11, 2020. Reuters

یک بازدید کننده لباس پوشیدن و به عنوان یک شخصیت دیزنی طول می کشد یک عکاسی از خود در حالی که با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت در شانگهای دیزنی توچال به عنوان شانگهای دیزنی لند پارک و بازگشایی پس از خاموش شدن به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در شانگهای, چین, مارس 11 سال 2020 است. ایسنا

این شهر ووهان در مرکز چین منشاء شیوع جهانی, گزارش اول آن خوشه ای از عفونت های پس از آن شديد مستند برداشته شد یک ماه پیش.

آلمان در حال تماشا در سراسر جهان به عنوان موفق ترین کشور اروپایی بزرگ در متوقف کردن گسترش ویروس لطف عظیم تست برنامه.

آن است که به تدریج بازگشایی مغازه ها و کارخانه ها با رستوران ها و کافه ها انتظار می رود برای باز کردن درهای خود را به زودی.

پس از افزایش در برآورد نرخ تولید مثل و یا ‘R’ به 1.13 در تعطیلات آخر هفته دوشنبه شاهد موارد جدید پاییز اما ‘R’ ارزش در 1.07 هنوز هم بالاتر از آستانه بحرانی از 1.00.

مقامات آلمانی می گویند که ‘R’ می شود بیشتر فرار به تعداد کلی عفونت کاهش می یابد و مختصر سنبله لزوما خطرناک است.

اما آنگلا مرکل گفت: این بسیار مهم بود که “مردم چوب به قوانین اساسی” در نگه داشتن فاصله خود را با پوشیدن ماسک و نشان دادن توجه برای دیگران.

‘آن را بیش نیست تا زمانی که آن را بیش’

در کره جنوبی که تا حد زیادی اجتناب شود یک مستند با یک آزمایش اولیه و تماس با ما-ردیابی برنامه مقامات عجله برای مهار شیوع جدید ترسیم شده برای باشگاه شب.

“بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از…ما هرگز نباید پایین تر ما گارد” رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت:.

دولت بریتانیا ارائه وزرا جلسات و اسناد به گسترش نخست وزیر بوریس جانسون 13 دقیقه ای تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه تنظیم مرحله به مرحله مسیر نسبت به بازگشایی اقتصاد است.

این طرح شامل مشاوره در اجتناب از حمل و نقل عمومی و پوشیدن پوشش صورت نیز به عنوان یک 14 روز در قرنطینه برای بسیاری بین المللی ورود و دقیق راهنمایی برای کارفرمایان.

دکتر مایک رایان, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در شرایط اضطراری برنامه خواست “مراقبت شدید” در قالب تست و ردیابی تماس به عنوان کشور سست محدودیت.

“اگر این بیماری همچنان ادامه دارد و در سطح پایین بدون امکان بررسی خوشه همیشه وجود دارد احتمال که این ویروس طول می کشد خاموش و دوباره گفت:” یک آنلاین اخبار جلسه.

Protesters covering their faces attend a demonstration against the lockdown imposed to slow the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Berlin, Germany, May 2, 2020. Reuters

معترضان پوشش چهره خود را شرکت در تظاهرات علیه این مستند تحمیل شده به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در برلین, آلمان, آوریل 2 سال 2020 است. ایسنا

که اشاره کرد که آلمان و کره جنوبی و چین همه تا به حال چنین برنامه هایی.

برخی از کشورها و سرزمین های که باز هستند تا اقتصاد خود را در حال انتظار برای پایدار می افتد در گسترش ویروس.

روسیه پیشی گرفت و ایتالیا و انگلیس به گزارش جهان بالاترین شمارش از موارد پس از ایالات متحده و اسپانیا. با این وجود رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در سراسر کشور مستند اقدامات از شنبه.

هند که دارای قفل کردن آن 1.3 میلیارد نفر از ماه مارس گزارش داد که یک رکورد روزانه افزایش موارد و در عین حال گفت: این امر شروع به راه اندازی مجدد مسافری راه آهن خدمات با 15 قطار ویژه, از شنبه.

در تلاش برای ارائه بهتر اطلاعات در سراسر جهان همه گیر توییتر گفت: این امر اضافه کردن برچسب ها و پیام های هشدار دهنده به برخی از توییت با اختلاف و یا اطلاعات گمراه کننده در مورد COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>