تحت فشار قرار دادند به ریاضت توسط coronavirus نفت و رکود عربستان سعودی سه برابر نرخ مالیات بر ارزش افزوده

ریاض, مارس 11

عربستان سعودی را سه برابر ارزش افزوده نرخ مالیات و تعلیق یک هزینه کمک هزینه زندگی برای کارکنان دولت پادشاهی وزیر اقتصاد گفت: به دنبال تقویت منابع مالی ضربه سخت با قیمت نفت پایین و یک coronavirus محور رکود.

“هزینه زندگی در, کمک هزینه های معلق خواهد شد ژوئن 1 و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود افزایش یافته و به 15% از 5% به عنوان از 1 ژوئیه” وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خبرگزاری دولت.

“این اقدامات دردناک هستند اما لازم است برای حفظ مالی و ثبات اقتصادی بیش از متوسط تا دراز مدت…و برای غلبه بر بی سابقه coronavirus بحران با حداقل آسیب ممکن است.”

در سال 2018, عربستان سعودی, پادشاه سعودی دستور پرداخت ماهانه 1000 کاهش یافت ($267) به هر کارمند دولت برای جبران آنها افزایش هزینه های زندگی پس از دولت پیاده قیمت گاز داخلی و معرفی مالیات بر ارزش افزوده.

حدود 1.5 میلیون سعودی شاغل در بخش دولتی با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در ماه دسامبر.

بزرگترین صادر کننده نفت است که درد و رنج از فازها و کاهش قیمت در حالی که در همان زمان اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس جدید به احتمال زیاد برای جلوگیری از سرعت و میزان اصلاحات اقتصادی راه اندازی با قیمت تاج محمد بن سلمان.

سیاستهای ریاضتی معرفی می آیند پس از پادشاهی ارسال شده 9 میلیارد دلار کسری بودجه در سه ماهه اول.

وزیر دارایی گفت: غیر از درآمد نفت را تحت تاثیر قرار بود توسط تعلیق و کاهش فعالیت های اقتصادی در حالی که هزینه های افزایش یافته است با توجه به برنامه ریزی نشده نژادها در بخش بهداشت و درمان و طرح های گرفته شده برای حمایت از اقتصاد است.

“همه این چالش ها را کاهش و درآمد دولت تحت فشار مالی عمومی به یک سطح است که سخت است برای مقابله با رفتن به جلو بدون تاثیر اقتصاد به طور کلی در محیط به مدت طولانی است که نیاز به کاهش هزینه ها و اقدامات برای حمایت از غیر درآمدهای نفتی ثبات,” او اضافه شده است.

بانک مرکزی ذخایر ارزی کاهش یافت و در ماه مارس در سریع ترین نرخ در حداقل 20 سال و به کمترین سطح خود از سال 2011 است.

درآمد نفت در سه ماه اول سال کاهش یافت و 24 درصد از سال گذشته به مبلغ 34 میلیارد کشیدن مجموع درآمد پایین 22%.

دولت را لغو کرده است و در برخی عملیاتی و هزینه های سرمایه برای برخی از سازمان های دولتی و کاهش اعتبارات برای تعدادی از آن چشم انداز 2030 برنامه اصلاحات را طرح و مگا پروژه با مجموع ارزش 100 میلیارد دلار کاهش یافت ($26.6 میلیارد دلار) با توجه به این بیانیه.

در ماه مارس منابع به رویترز گفت که دولت خواسته بود سازمان های دولتی به ارائه پیشنهاد برای کاهش حداقل 20 درصد به بودجه خود را.

دشوار

کمیته ای تشکیل شده تا به بررسی تمام منافع مالی پرداخت شده به کارکنان بخش دولتی و پیمانکاران و ارائه توصیه ظرف 30 روز ،

در اواخر 2015, وقتی قیمت نفت سقوط از بالاترین رکورد پادشاهی در زمان تعدادی از سخت ریاضتی از جمله کاهش اسراف پاداش پرداخت اضافه کاری و سایر مزایای است که یک بار در نظر گرفته معمول قدرت پردازش در بخش عمومی.

در یک کشور که هیچ انتخابات و که در آن مشروعیت سیاسی استوار است تا حدودی در توزیع درآمد نفت توانایی شهروندان برای انطباق با اصلاحات با هدف کاهش وابستگی به نفت و بهبود اعتماد به نفس بسیار مهم است برای ثبات.

در اوایل روز دوشنبه آرامکو عربستان گفت که کاهش بنزین داخلی قیمت ممکن است موثر بلافاصله با قیمت 91 درجه انداختن به 0.67 کاهش یافت از 1.31 کاهش یافت و به 95 درجه برای 0.82 کاهش یافت از 1.46 در هر لیتر.

در توییتر, رسانه های اجتماعی پلت فرم های مورد علاقه موافقان بسیاری از سعودی ها به نظر می رسد آماده به قبول سیاست های ریاضتی ارسال تصاویر از تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان و حمایت خود را پشتیبانی می کند.

“این بحران به زودی تصویب و ما باید ایستاده با رهبران ما در این روز دشوار است ما به شما اعتماد” گفت: عربستان سعودی با توییتر رسیدگی عبدالله Althaqafi. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>