آماده برای تبادل زندانی در گفتگو با ما می گوید ایران

تهران May 10

ایران می گوید آماده است به صورت بی قید و شرط زندانی مبادله مذاکرات با آمریکا به دلیل ترس که coronavirus قرار می تواند جان زندانیان در خطر است, رسانه های ایران گزارش روز یکشنبه.

یک ایرانی به نقل از سایت دولت, سخنگوی Ali Rabiei عنوان کرد و گفت: وجود یک “آمادگی برای همه زندانیان” به بحث گذاشته شود و بدون بیماری است. “اما ما حاضر به پاسخ تا کنون” گفت: Rabiei.

“ما امیدواریم که به عنوان شیوع Covid-19 بیماری تهدید جان شهروندان ایرانی در زندانهای ما دولت آمریکا را ترجیح می دهند زندگی می کند به سیاست است.” Rabiei گفت: به نظر ما دولت مسئول سلامت ایران. رسانه های ایران در ماه های اخیر گفت: وجود چندین ایرانیان در آمریکا بازداشت از جمله سیروس عسگری 60 ساله و استاد دانشگاه.

هفته گذشته مقامات آمریکایی گفت: آنها در حال پیشرفت در تلاش ها برای آزادی یکی از بازداشت نیروی دریایی جانباز در ایران. اما آنها همچنین فشار بازگشت به ایران پیشنهاد شده که یک مبادله شد در این نسخهها کار میکند برای زندانی ایرانی مقامات آمریکایی تلاش کرده اند به اخراج از سال گذشته است. کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی گفت: باید در این موارد از آمریکا بازداشت شدگان مایکل سفید در ایران و عسگری ایرانی زندانی در آمریکا هرگز متصل شده است. وی با بیان نا امیدی با نظرات مقامات ایرانی وجود دارد که ممکن است یک لینک بین دو و شکایت کرده بود که ایران به قبول عسگری بازگشت. —AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>