Realme Narzo 10, Narzo 10A هند راه اندازی امروز: چگونه به تماشای livestream و همه چیز ما در مورد Realme جدید تلفن های بودجه

realmeRealme در حال حاضر تایید چند جنبه های کلیدی آن آینده Narzo گوشی های سری.

Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A بودجه گوشی های هوشمند خواهد شد در نهایت راه اندازی می شود در هند امروز. Realme قرار بود برای راه اندازی این گوشی در ماه مارس در ابتدا اما این شرکت تا به حال برای به تاخیر انداختن آن را مطابق با دولت هند را در سراسر کشور coronavirus مستند. حتی اگر هند هنوز هم تحت مستند دولت در حال حاضر کاسته محدودیت در وب سایت های تجارت الکترونیکی به فروش غیر ملزومات مانند گوشی های هوشمند در رنگ های نارنجی و سبز مناطق به همین دلیل است که Realme تصمیم گرفته است تا در نهایت راه اندازی Narzo سری در کشور است.

Narzo است یک سری جدید از گوشی های هوشمند از Realme که تمرکز خود را در “مکس” عملکرد خواهد شد و بشود “نسل Z”. Realme لگد زدن دادرسی با دو گوشی Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A. این Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A خواهد شد بودجه های همراه به احتمال زیاد به قیمت 15,000 تومان. این Realme Narzo 10A است به احتمال زیاد به هزینه های زیر و یا در حدود 10 ، 000 تومان. این به این معنی هر دو این گوشی را در حالت ایده آل رقابت با گوشی های Xiaomi مانند Redmi 8, Redmi 8A و Redmi Note 9 نرم افزار. نه به ذکر است, آنها نیز به رقابت با Realme خود Realme C3 Realme 6 و….

اخبار مرتبط

Realme Narzo 10, Narzo 10A هند راه اندازی: چگونه به تماشای جریان زندگی

Realme راه اندازی Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A های همراه در هند از طریق آنلاین-تنها اصلی رویداد. راه اندازی خواهد شد livestreamed در Realme هند کانال یوتیوب شروع 12:30PM IST. شما می توانید از قبل ضبط شده را راه اندازی کند ،

Realme Narzo 10, Narzo 10A انتظار می رود مشخصات و ویژگی ها

به عنوان است که معمولا مورد Realme در حال حاضر تایید چند جنبه های کلیدی آن آینده Narzo گوشی های سری خصوص Narzo 10. هر چند شانس هستند که Narzo 10A همچنین ممکن است تعداد کمی از آنها. بزرگترین تفاوت شاید خواهد آمد از طریق دوربین. این Narzo 10 خواهد آمد با چهار دوربین عقب. این Narzo 10A خواهد آمد با سه دوربین عقب.

Realme تایید کرده است که Narzo 10 خواهد آمد با 6.5 اینچ صفحه نمایش و یک 89.8% صفحه نمایش به بدن نسبت به حسن نیت ارائه میدهد از یک قطره آب-سبک درجه یک. رزولوشن صفحه نمایش شناخته شده نیست هنوز. در زیر هود این Realme Narzo 10 خواهد آمد با یک MediaTek Helio G80 پردازنده است که ظاهرا ساخته شده برای بالا پایان بازی در بودجه است. RAM, و ذخیره سازی مشخصات هنوز به توان نشان داد. این Narzo 10 بیشتر خواهد شد با آمدن عظیم از 5000 میلی آمپر باتری که ادعا شده است به ارائه تا 39-روز آماده به کار. وجود دارد خواهد بود برای حمایت از “سریع” شارژ.

Realme نیز تایید کرد که Narzo 10 خواهد آمد با 48MP دوربین اصلی. اطلاعات بیشتر در مورد سه تن دیگر از دوربین نیست هنوز.

Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A فروخته خواهد شد از طریق Flipkart و Realme خود فروشگاه آنلاین Realme در حال حاضر تایید شده است.

سازمان دیده بان این فضا برای ما پوشش کامل از Realme Narzo 10 و Realme Narzo 10A آن را به عنوان اتفاق می افتد از جمله محصول و بیشتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>