اعتماد صنایع میان بالا 5 جهانی شرکت برای تولید بازده مثبت پست مارس در بازار ضرب وشتم

The stock of RIL was trading 0.8% higher on the Nifty and closed at Rs 1,575 a piece.سهام RIL معامله شد 0.8% بالاتر در بسیار خوب و در بسته Rs 1,575 یک قطعه.

توسط Urvashi Valecha

Reliance Industries (RIL), هندوستان با ارزش ترین شرکت بازار capitalisation, یکی از بهترین اجرای سهام در سطح جهان بعد از بازار ضرب وشتم دیده می شود در ماه مارس است. آن است که در میان پنج شرکت ها در سطح جهان از نظر بازگشت دلار از مارس 20. به گفته کارشناسان بازار وجود دارد که ارزش بیشتری به قفل برای سرمایه گذاران نفت – به-خرده فروشی کنگلومرا. در ارز محلی RIL سهام به دست آورده اند 78.4% در آخرین 30 جلسات تجاری. این شرکت کمک کرده به جلو و به عقب تجمع که هند معیار شاهد در ماه آوریل است. RIL HDFC Bank و Infosys کمک 58 درصد به افزایش Sensex از آن کم 52 هفته در 23 مارس.

اخبار مرتبط

RIL تحویل 53.2% بازده در شرایط دلار از مارس 20 و اضافه کرده است بازار کلاه $46.35 میلیارد دلار در طول همان دوره است. بازده بالاترین پنجم در سطح جهان پس از تسلا, T-Mobile US, پی پال, منابع و شورون Corp. ایلان تسلا و T-Mobile آمریکا تولید شده اند بازگشت دلار به ارزش 93.1% و 90.6 درصد بود. بازگشت دلار پی پال Holdings INC و شورون پارسیان بود در 67.4% و 59.7%. این به گفته کارشناسان بازار نشان می دهد که RIL شده است قادر به دوباره تراز آن مدل کسب و کار با تغییر بار.

دیپاک Jasani رئیس خرده فروشی پژوهش HDFC Securities گفت: “Reliance Industries موفق به رسیدن به این هدف با تغییر مدل کسب و کار خود را با زمان و از تغییر بسته به شدت به نفت و مواد شیمیایی کسب و کار بسته به مخابرات و کسب و کار خرده فروشی.”

در آخرین سه هفته RIL اعلام کرد تعدادی از معاملات که مهمترین آنها یکی از با Facebook که در آن رسانه های اجتماعی لوله موافقت کرده است برای خرید یک 9.99 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل کنگلومرا است فرعی. بعد از این ما مبتنی بر خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت های دریاچه نقره ای و ویستا سهام شرکای اعلام کرد که آنها می خواهم به خرید سهام به ارزش 1.15% و 2.32% در Jio سیستم عامل است.

رفتن جلوتر RIL است که برای باز کردن یک مسئله حقوق on May 14. این با توجه به این خیابان است که در خط با مدیریت چشم انداز به RIL خالص بدهی شرکت های مالی سال 2021 است که افزایش ضریب اطمینان نسبت به سهام و کمک کرده است تا کنگلومرا تولید برتر بازگشت. اجماع عمومی این است که وجود دارد ارزش بیشتر به قفل در انبار.

Sanjeev Hota رئیس تحقیقات Sharekhan توسط BNP Paribas “وجود دارد خیلی بیشتر ارزش به قفل در تکیه پلت فرم های دیجیتال در سال های آینده. بیشتر ارزش بالقوه آنلاک نیز بر روی کارت در تکیه کسب و کار خرده فروشی. در کوتاه مدت ممکن است ما را دور دیگری از فروش سهام در تکیه Jio. به طور کلی ما دیدن پتانسیل عظیمی برای ارزش بازکردن در دو تا سه سال آینده.”

RIL تنها هند و عدم شرکت آمریکایی به ویژگی های میان 10 دانشگاه برتر جهان از نظر بازگشت دلار از مارس 20. فهرست اشخاص که تولید بیشترین بازده پس از RIL بودند NVIDIA Corp, Home Depot, Broadcom, Facebook کلاس یک و Exxon Mobil Corp سهام RIL معامله شد 0.8% بالاتر در بسیار خوب و در بسته Rs 1,575 یک قطعه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>