تجدید نظر خود انزوا دستورالعمل: خفیف/قبل از بيماران علامت دار می تواند پایان قرنطینه در 17 روز بدون آزمون

Union Ministry of Health, coronavirus guidelines, home isolation guidelines india, revised home isolation guidelines, self-quarantine in India, coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus in India, covid-19مراقب از خود جدا شده از بیماران باید قادر به ارائه مراقبت 24×7.

تجدید نظر خود انزوا دستورالعمل: با توجه به تجدید نظر در دستورالعمل های منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و خانواده رفاه COVID-19 بيمار می تواند پایان دادن خانه خود را در انزوا پس از 17 روز از نمونه برداری و یا شروع علائم بدون گرفتن تست شده برای عفونت در بیماری است که آنها تا به حال یک تب به مدت 10 روز خبرگزاری PTI گزارش. تجدید نظر در دستورالعمل های مربوط به خانه جداسازی بسیار خفیف و قبل از علامت موارد تکرار کرد که قبل از بيماران علامت دار و یا کسانی که با علائم خفیف می توانید انتخاب کنید به منزوی کردن خود در خانه های خود را اگر آنها را به امکانات مورد نیاز برای جلوگیری از تماس با اعضای خانواده خود را.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

دستورالعمل اعلام کرد که بیمار باید از نظر بالینی به عنوان یک طبقه بندی بسیار خفیف و یا قبل از علامت مورد درمان پزشکی افسر. آنها در ادامه اظهار داشت که این بیماران نیز باید در حفظ و منطقه نظارت افسر مطلع از وضعیت بهداشت و درمان در فواصل منظم برای هر لازم را دنبال کنید تا توسط تیم نظارت.

دستورالعمل دولت است که بدون نیاز وجود دارد برای این بیماران برای آزمایش یک بار دوره خانه انزوا به پایان می رسد.

تجدید نظر در صفحه اصلی سیاست جدا collates با سیاست جدید برای تخلیه COVID-19 بيمار که منتشر شد توسط اتحادیه وزارت بهداشت در مارس 9. این دستورالعمل اظهار داشت که تنها آن دسته از بیمارانی که بیماری شدید و یا به خطر بیافتد ایمنی مورد نیاز خواهد بود برای تست منفی از طریق RT-PCR آزمون پس از علائم خود را حل و فصل منظور تخلیه شود. وزش نسیم تا قبل از علامت خفیف و بسیار موارد خفیف نیاز به آزمایش می شود آنها اضافه شده است.

این دستورالعمل همچنین اعلام کرد که مراقبان و تماس نزدیک از چنین مواردی باید هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام احتیاطی طبق پروتکل و تجویز درمان پزشکی افسر. علاوه بر این باید مراقب بود قادر به ارائه مراقبت 24×7 به عنوان شرط لازم برای خانه و انزوا است در ادامه لینک های ارتباطی بین پرستار و بیمارستان برای تمام طول مدت قرنطینه.

جدای از این دستورالعمل همچنین برای دانلود از Aarogya Setu برنامه و تاکید کنیم که برنامه باید همیشه فعال باشد از طریق بلوتوث و همچنین وای فای.

دستورالعمل ها همچنین ادعا می کنند که در صورت بروز جدی نشانه یا علائم مانند مداوم فشار یا درد در قفسه سینه و سردرگمی و مشکل در تنفس و یا مایل به آبی رنگ در صورت و یا لب به توجه فوری پزشکی باید دنبال شود. علاوه بر این بیمار باید به یک تعهد است که او یک تایید و یا مورد مشکوک به عفونت و انتخاب شده باقی می ماند تحت سخت خود انزوا زمان مورد نیاز برای دوره. تعهد همچنین اجازه می دهد تا برای هر اقدام قانونی در برابر بیمار در صورت تخلف از خود انزوا پروتکل.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>