Robi می گوید Grameenphone بهره برداری COVID-19 بحران را در بازار کنترل

Robi مدیر عامل و مدیر عامل شرکت مهتاب الدين احمد ساخته شده است آنچه در طول یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه به جزئیات این طرح آن را گرفته است شیوع.

شرکت نمی کند و مخلوط آن بازار محور طرح های با مسئولیت شرکت طرح حتی اگر هر دو نقش کلیدی در آن به طور کلی مبارزه با کروناویروس بحران مهتاب گفت.

Robi متعلق به مالزی Axiata گروه Berhad دومین اپراتور تلفن همراه در پشت Grameenphone این بنگلادش واحد نروژ دعا دختر کرد عراقی در شرایط پایه مشترک.

روز جمعه Grameenphone اعلام کرد حدود 100 میلیون دقیقه مکالمه رایگان برای 10 میلیون نفر از مشترکین خود که نمی تواند شارژ در ماه آوریل و یا هیچ یا کمی تعادل میان coronavirus مستند.

در میان طرح های دیگر آن را نیز اعلام کرد 30 گیگابایت از داده ها در اینترنت برای Tk 1 در هر ماه برای 25,000 گواهی COVID-19 پزشکان برای شش ماه آینده.

مهتاب ابراز ترس در Grameenphone پیشنهاد به ارزش مشتریان تشریح آن “بی رحم”.

پیشنهاد یک “مثال روشن از یک جنگ قیمت اعلام شده توسط رهبر بازار”, او گفت:.

او هشدار داد که اگر تنظیم می کند گام به “نظم و انضباط بازار و رهبر آن را ادامه خواهد به بهره برداری COVID-19 بحران به پیشرفت بیشتر آن منافع کسب و کار”.

“مگر در مواردی که تنظیم کننده و دولت بر این باورند که این کشور علاقه است بهترین خدمت با داشتن تنها یک اپراتور مخابراتی در بازار آنها باید به حرکت خود در حال حاضر از آنجا که ما قادر نخواهد بود برای حفظ کسب و کار ما اگر رهبر بازار ساخته شده است به پایبندی به SMP [قابل توجه بازار قدرت] مقررات در حال حاضر” مهتاب گفت.

خواسته نظرات Grameenphone سر از ارتباطات خارجی دکتر حسن گفت: “در حال حاضر زمان برای ایستادن در کنار این کشور نیاز مبرم با تلاش های جمعی و مسئولانه عمل.

“مایه تاسف است که چنین اظهارات ساخته شده است. قدردانی می کنیم که دیگران الهام گرفته و آینده رو به جلو است.”

Jahurul Haque رئیس بنگلادش مخابرات کمیسیون تنظیم مقررات یا BTRC گفت: bdnews24.com آنها را ببینید وجود دارد که آیا نقض قانون اگر آنها شکایت کردم.

مهتاب همچنین گفت: Robi رفت پیش با تصمیم خود برای کاهش داده های قیمت به میزان 60 درصد در انتخاب بسته و تجدید نظر تماس صوتی قیمت نزولی قابل ملاحظه ای با وجود داشتن درآمد روزانه کمبود اطراف Tk 40 میلیون یا 16 درصد است.

این شرکت ارائه شده است “بهترین قیمت ارائه می دهد” از هزینه و ارزش در لحظه به زنده ماندن او گفت:.

اگر همه آن بازار و پایداری اقدامات مربوط بودند به حساب شرکت در حال حاضر حدود Tk 1.7 میلیارد دلار از جمله Tk 900 میلیون به عنوان خالص CSR و پایداری طرح و بقیه به عنوان بازاریابی-led طرح با توجه به او.

“شکل مهم نیست و آنچه مهم تر است این است که Robi مصمم و متعهد به شانه از بار این بحران ایستاده سمت راست در کنار مردم این کشور تا پایان همه گیر” مدیر عامل شرکت گفت.

Robi مصمم است به “نگاهی بر رهبر بازار با رفت و برگشتی خود را ارائه دهد”.

برخی از دانشجویان بود که در حال حاضر در راه, با توجه به مهتاب مانند ارائه 10 دقیقه ای بحث زمان و 50MB داده ها به صورت رایگان به مشترکین استفاده می شود که برای شارژ کردن به طور منظم اما متوقف به انجام این کار پس از coronavirus بحران است.

“Robi را بیشتر دنبال مهاجم اطلاعات بسته نرم افزاری ارائه می دهد برای مقابله با بازار رهبر حرکت” او اضافه شده است.

مهتاب اعلام کرد که Robi را ارائه مواد غذایی به 10 ، 000 خانواده ها در بخش های دور دست کشور با حمایت از Senakalyan Sangstha.

آن را نیز راه اندازی ضد عفونی غرفه در شلوغ اماکن عمومی در داکا و Chattogram.

مهتاب برجسته Robi سهم در راه اندازی و عامل 333 خط تلفن است که به عنوان یک ابزار کلیدی در مبارزه با شیوع بیماری است.

دیگر بالا Robi مدیران از جمله رئیس شرکت و امور نظارتی شاهد علم پیوست کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de