انگلستان PM بوریس جانسون حمله جدید COVID-19 سیستم هشدار, ‘تغییر’ مستند طرح

لندن, مه 11

نخست وزیر بوریس جانسون راه اندازی کرده است جدید COVID-19 سیستم هشدار و “اصلاح” انگلستان coronavirus مستند به عنوان بخشی از یک “طرح مشروط” که اجازه می دهد تا مردم زمان بیشتری را خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات هستند به رعایت.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت Johnson گذاشته پنج سطح سیستم هشدار که دولت خواهد شد به طور مداوم نظارت بر داده های علمی برای پیگیری نرخ که در آن ویروس مرگبار در حال گسترش است – به عنوان مراجعه کننده “R” رای دادن.

“اگر ما را ساخته اند پیشرفت رضایت بخش در حداقل برخی از شرایط من داده اند, ما به هیچ وجه انجام همه آنها. و پس از این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته است.

“در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات” نخست وزیر گفت.

در اشاره به سیستم هشدار او گفت: “سطح یک به معنی بیماری است که دیگر در حال حاضر در انگلستان و در سطح پنج مهم ترین – نوع وضعیت ما می تواند داشته باشد حال اگر بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) بوده است غرق شده است.

“در طول دوره از مستند ما شده اند در سطح چهار و آن را به لطف خود را قربانی ما در حال حاضر در یک موقعیت برای شروع به حرکت در مراحل سطح سه است.”

از دوشنبه انگلیسی است و تشویق به ادامه کار از خانه که در آن ممکن است و دیگران که از خانه کار می کند مانند ساخت و ساز و کارگران را تشویق به ادامه کار می کنند.

اما همه کارگران خواسته برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی به عنوان آنجا که ممکن است و استفاده از محیط زیست گزینه هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری.

تبیین شرایط که در آن کسب و کار خواهد بازگشایی جانسون گفت: “در طول این دوره دو ماه آینده ما خواهد بود محور با صرف امید و یا اقتصادی ضرورت است. ما در حال رفتن به محور علم اطلاعات و بهداشت عمومی. و من باید استرس دوباره همه از این است که مشروط آن بستگی به یک سری از ifs.”

مردم در انگلستان خواهد بود و مجاز به نشستن در پارک ها در درون خانواده خود گروه به درایو به نقاط زیبایی برای پیاده روی و مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز. مردم قادر خواهد بود برای دیدار و نشستن با یک فرد دیگر در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت دو متر از هم جدا.

ماهیگیری, شنا در دریاچه ها و یا رودخانه ها تنیس و گلف را به همه اجازه داده شود اگر مردم چسبیده به خانواده خود شدند.

قوانین عمومی متفاوت خواهد بود در اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت اسکاتلندی اجازه خواهد داشت نامحدود ورزش از دوشنبه اما نه هر آفتاب پیک نیک و یا کباب کردن – بر خلاف قوانین انگلستان است.

جانسون گفت: فاز دو این مستند کاهش آغاز خواهد شد “در اولین ژوئن 1”.

آن را شامل مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و دریافت های اولیه دانش آموزان به مدارس در مراحل.

رونمایی از آخرین دولت “هشدار” شعار جانسون گفت: “ما دوباره از این اهریمنی بیماری است. ما دوباره به بهداشت و سلامت قوی.”

“و هر چند انگلستان تغییر خواهد کرد با این تجربه من معتقدم که ما می تواند قوی تر و بهتر از همیشه قبل از. بیشتر انعطاف پذیر تر و نوآورانه تر از لحاظ اقتصادی پویا بلکه بیشتر سخاوتمندانه و بیشتر به اشتراک گذاری. اما در حال حاضر ما باید اقامت هشدار و کنترل این ویروس و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

جانسون است که انتظار می رود به جزئیات بیشتر از مرحله اول به دنبال تسهیل سخت اجتماعی فاصله قوانین طی بیانیه ای به مجلس در اصلاح به انگلستان COVID-19 مستند آغاز شد که در مارس 23.

اپوزیسیون این کشور دولت جدید “هشدار” پیام به عنوان مبهم است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de