بود ’90s عقرب آهنگ کار سیا? این پادکست این است که در آن

در جدید خود را, هشت-بخش پادکست — بموقع با عنوان “باد تغییر” — روزنامه نگار پاتریک Radden Keefe سرسختانه به دنبال یک شایعه را شنید نزدیک به یک دهه پیش که ما هوش افسران نوشت: قدرت تصنیف به عنوان یک ابزار برای کمک به پایان جنگ سرد ،

“از یک طرف این یک تحقیقی داستان در مورد جنگ سرد جاسوسی, اما, از سوی دیگر, آن را در مورد این ’80s مو-فلز بچه ها که inescapably پوچ” Keefe در مصاحبه ای توضیح داد. “دلیل این است که من تا به حال شده است قادر به کاهش این ایده سست تضاد بین جدی از جنبه های آن و ridiculousness کمین در لبه.”

پادکست (تولید مشترک با آناناس Street Studios, کج رسانه ها و Spotify) طول می کشد شنوندگان از مقر سیا در ویرجینیا به یک عقرب کنسرت در پاییز گذشته در کیف اوکراین به برلین, سنت پترزبورگ و لس آنجلس در میان است. Keefe شناخته شده برای کار خود را در نیویورکر و کتاب خود در مورد مشکلات در بلفاست “می گویند هیچ چیز: یک داستان واقعی از قتل و حافظه در ایرلند شمالی” بود که در سال گذشته منتشر شده — باعث می شود منابع به George H. W. Bush “آرگو” و ساحل پسران به طور یکسان. او مهربان میزبان متمرکز گفتن جذب داستان پر از محکم ویرایش و تاب است و او کمتر در رابطه با اتصال عکس ها از مظنونان با رشته است.

Rudolf Schenker, Klaus Meine and Matthias Jabs contemplate bridge and shuffleboard Reuters/FILE

رودولف Schenker, Klaus Meine و ماتیاس Jabs تامل پل و شافل ایسنا/فایل

Keefe, آیا, اما, به اشتراک گذاری کلمات ناشناس سابق مخفی افسر به او گفت که سازمان سیا dabbling در موسیقی نبود خارج از قلمرو عقل است. “او گفت:” در واقع من می تواند تا حدودی جای تعجب نیست اگر آنها نبودند هنوز هم انجام می دهند که نوع از چیزی که امروز است.’ من آن را ترک به شما را به تعجب می کنم که در عمل که ممکن است.

هشت قسمت از “باد تغییر” در دسترس خواهد بود دوشنبه در Spotify در.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de